Lord Vader kontra Buzz Astral w fanowskim filmie

Robert Skowronski
06.02.2017 13:43
Lord Vader kontra Buzz Astral w fanowskim filmie Fot. kadr z wideo

Crossover, który mało komu mógłby przyjść do głowy. Pojedynek, o jakim świat nie słyszał. Zobaczcie walkę Lorda Vadera z Buzzem Astralem z „Toy Story”.

W lewym narożniku Mroczny Pan Imperium, który stoi po ciemnej stronie mocy. Doskonale włada mieczem świetlnym zdolnym do pozbawienia oponenta kończyn zaledwie jednym cięciem. Drzemiące w nim pokłady Mocy pozwalają mu chwycić wroga na odległość i cisnąć nim w siną dal.

W prawym narożniku Buzz Astral w zantropomorfizowanej wersji. Znany z ekranów jako zabawka z „Toy Story” w fanowskim filmie staje się kosmonautą z krwi i kości, który kryje się w wysoce zaawansowanym technicznie kombinezonie. Pozwala mu on wystrzeliwać wiązki lasera, czy też szybko unieść się w powietrzu i szybować z zawrotną prędkością. Jego głównym wrogiem jest cesarz Zurg - niezwykle podobny do Lorda Vadera, stąd poniższy pojedynek, do którego doszło przez pomyłkę.

Rękawica została rzucona. Starcie roku można by rzec, bo nie na co dzień obserwuje się potyczkę takich sław. Do kogo będzie należeć zwycięstwo. Let's get ready to rumble:

Fanowskie filmy potrafią niekiedy przyprawić o zawroty głowy swoim profesjonalizmem. Przekonał nas o tym „Wiedźmin”, a także opowieść o młodym Hanie Solo. Nasi rodacy mogą się zaś pochwalić rodzimą wersją „Bękartów wojny”, może i jest nieco komicznie, ale wrażenia wizualne stoją na przyzwoitym poziomie.

Również i Wy możecie się stać autorami podobnych dzieł. Wystarczy sprawdzić nasz poradnik mówiący, jak stworzyć własny strój Lorda Vadera, z kolei dzięki wirtualnej rzeczywistości możecie doświadczyć władania mieczem świetlnym lub też wyprodukować własny.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.