12.04.2018 11:56

Lugia powraca w zwiastunie filmu „Pokemon: Everyone's Story”. Czy Ash znów zaprzyjaźni się z legendarnym stworem?

The Pokemon Company zaprezentował widzom nowy pełnoprawny zwiastun nadchodzącej produkcji o kieszonkowych stworkach, a także opis fabuły. Dowiadujemy się z niego o tym, że w filmie pojawi się nowy, nieznany dotąd Pokemon.

Ash Ketchum i Pikachu
foto: kadr z wideo

Fani Pokemon mogą szykować się na nową przygodę. Po sporym sukcesie „Pokemon: I Choose You!”, które było w pewnym rodzaju spin-offem, a jednocześnie rebootem serii, twórcy postanowili pokazać zwiastun kolejnej produkcji, kontynuującej trend zapoczątkowany przez wspomniany film. Nowa pozycja w serii nosi tytuł „Pokemon: Everyone's Story” i opowie o festiwalu organizowanego ku czci legendarnego stwora, Lugii. 

Nadchodzący film będzie również debiutem dla nowego mitycznego Pokemona, zwanego Zeraorą. Stworek jest typu elektrycznego i już niedługo zostanie udostępniony do złapania dla posiadaczy gier „Pokemon Ultra Sun/Ultra Moon”. Zobaczcie zwiastun nowej części przygód Asha Ketchuma i Pikachu:

Nowy legendarny Pokemon

Twórcy udostępnili również pokaźnej długości opis fabuły „Pokemon: Everyone's Story”. Dowiadujemy się z niego, że Ash i Pikachu pojawiają się w mieście, w którym czczony jest wiatr, a także Pokemon, który jest jego zwiastunem, czyli Lugia:

"

W mieście, w którym ludzie żyją z wiatrem, legendarny Pokemon Lugia pojawia się co roku ostatniego dnia wydarzenia zwanego Festiwalem Wiatru. Dzięki temu, ludzie mogą cieszyć się łaską wiatru, tak jak przepowiada dawna obietnica.

Zupełnym przypadkiem, w tym samym czasie Ash i Pikachu, którzy uczestniczyli w obchodach święta, poznają 5 trenierów. Czy jest to obietnica, którą dotrzymuje Lugia? I kim jest mityczny pokemon-widmo, Zeraora? Teraz jako jedność, ludzie i Pokemony, mogą stworzyć cud. "

Cóż, po takim opisie można przyznać, że zapowiada się film pełen mistycyzmu i dawnych legend przeplatanych ze znaną z serialu akcją i potyczkami między Pokemonami. Twórcy potwierdzili również, że „Pokemon: Everyone's Story” pojawi się w japońskich kinach 13 lipca 2018 roku. Niestety, nie ma jeszcze informacji na temat amerykańskiej, a co dopiero polskiej, daty premiery.

Ryan Reynolds jako Pikachu

W zeszłym roku zapowiedziano, że powstanie film aktorski zatytułowany „Detektyw Pikachu”. W rolę tytułową wcieli się Ryan Reynolds. Zdjęcia rozpoczęły się w Londynie na początku 2018 roku. Za scenariusz odpowiada twórca bajki „Gravity Falls”, Alex Hirsch. Data premiery filmu o Pikachu-detektywnie nie jest jeszcze znana. Plotki twierdzą, że pojawi się w kinach 10 maja 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: News Pokemon