29.10.2019 09:45

Luke Perry i Timothy Olyphant w usuniętej scenie z "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino

W sieci pojawiła się jedna z usuniętych scen z najnowszego filmu Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood". Pojawiają się w niej Luke Perry i Timothy Olyphant. 

Once Upon a Time in Hollywood
foto: kadr z filmu Once Upon a Time in Hollywood

Film "Once Upon a Time in Hollywood" był jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji roku 2019. Nic dziwnego. W końcu to najnowszy film samego Quentina Tarantino. Reżyser był zmuszony wyciąć wiele scen ze swojego i tak już przekraczającego kinowe standardy długości dzieła. Jeden z usuniętych fragmentów trafił właśnie do sieci. 

"Once Upon a Time in Hollywood" - usunięta scena z filmu Quentina Tarantino

Akcja filmu rozgrywa się u schyłku lat 60. - złotej ery Hollywood. Głównymi bohaterami są więc filmowcy - upadający aktor Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) oraz jego dubler, asystent i przyjaciel w jednej osobie Cliff Booth (Brad Pitt). Głównemu bohaterowi udaje się dostać angaż do westernowego serialu "Lancer", w którym występuje u boku takich gwiazd jak James Stacy (Timothy Olyphant) czy Wayne Maunder (Luke Perry). Do sieci trafiła usunięta scena, która skupia się na gwiazdach seriali "Santa Clarita Diet" i "Riverdale". Towarzyszy im młoda aktorka Julia Butters.

Tarantino przyznał, że najwięcej wyciętego materiału z jego najnowszego filmu, pochodzi właśnie ze scen kręcenia serialu "Lancer". Reżyser nakręcił praktycznie cały odcinek westernu, ale finalnie w filmie pojawiły się tylko pojedyncze fragmenty. Pierwsza usunięta scena prawdopodobnie trafi do sekcji dodatków w nadchodzącej edycji domowej "Once Upon a Time in Hollywood".

Zobacz: "Once Upon in Time in Hollywood", reż. Quentin Tarantino [RECENZJA] 

Foto: materiały prasowe The CW
Foto: materiały prasowe The CW
Przeczytaj także Twórca "Riverdale" o odcinku poświęconym Luke'owi Perry'emu: "Jest brutalny"

"Once Upon a Time in Hollywood" - kiedy premiera na Blu-ray i DVD

Jak podaje Entertainment Weekly film Tarantino na Blu-ray i DVD pojawi się już 26 grudnia 2019 roku. Premiera dotyczy na razie Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo jeszcze, kiedy polscy fani Tarantino, będą mogli kupić "Once Upon a Time in Hollywood" na płycie. Domowa edycja filmu będzie posiadała 20 minut dodatkowego materiału. Ukaże się też specjalna edycja dla kolekcjonerów, zawierająca plakat filmu "Operazione Dyn-o-mite!", fikcyjną okładkę magazynu "Mad", przedstawiającą Ricka Daltona oraz 7-calową płytę winylową z piosenkami głównego bohatera. Klimat lat 60. gwarantowany!

Entertainment Weekly

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, mówiące o rozszerzonej wersji "Once Upon a Time in Hollywood", która ma trafić na Netflix. Na razie nie wiadomo, czy 4-godzinna odsłona filmu Tarantino rzeczywiście ujrzy światło dzienne. 

Once Upon a Time in Hollywood
Once Upon a Time in Hollywood
Przeczytaj także Tarantino nie wyświetli nowego filmu w Chinach. Reżyser woli stracić duże pieniądze, niż zmienić scenę

Zobacz też: "Once Upon a Time in Hollywood" trafi na Netflix w czterogodzinnej wersji? 

Tagi: News Quentin Tarantino Once Upon a Time in Hollywood