Luke Perry i Timothy Olyphant w usuniętej scenie z "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino

29.10.2019 09:45
Luke Perry i Timothy Olyphant w usuniętej scenie z "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino Fot. kadr z filmu Once Upon a Time in Hollywood

W sieci pojawiła się jedna z usuniętych scen z najnowszego filmu Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood". Pojawiają się w niej Luke Perry i Timothy Olyphant. 

Film "Once Upon a Time in Hollywood" był jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji roku 2019. Nic dziwnego. W końcu to najnowszy film samego Quentina Tarantino. Reżyser był zmuszony wyciąć wiele scen ze swojego i tak już przekraczającego kinowe standardy długości dzieła. Jeden z usuniętych fragmentów trafił właśnie do sieci. 

"Once Upon a Time in Hollywood" - usunięta scena z filmu Quentina Tarantino

Akcja filmu rozgrywa się u schyłku lat 60. - złotej ery Hollywood. Głównymi bohaterami są więc filmowcy - upadający aktor Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) oraz jego dubler, asystent i przyjaciel w jednej osobie Cliff Booth (Brad Pitt). Głównemu bohaterowi udaje się dostać angaż do westernowego serialu "Lancer", w którym występuje u boku takich gwiazd jak James Stacy (Timothy Olyphant) czy Wayne Maunder (Luke Perry). Do sieci trafiła usunięta scena, która skupia się na gwiazdach seriali "Santa Clarita Diet" i "Riverdale". Towarzyszy im młoda aktorka Julia Butters.

Tarantino przyznał, że najwięcej wyciętego materiału z jego najnowszego filmu, pochodzi właśnie ze scen kręcenia serialu "Lancer". Reżyser nakręcił praktycznie cały odcinek westernu, ale finalnie w filmie pojawiły się tylko pojedyncze fragmenty. Pierwsza usunięta scena prawdopodobnie trafi do sekcji dodatków w nadchodzącej edycji domowej "Once Upon a Time in Hollywood".

Zobacz: "Once Upon in Time in Hollywood", reż. Quentin Tarantino [RECENZJA] 

Przeczytaj także

"Once Upon a Time in Hollywood" - kiedy premiera na Blu-ray i DVD

Jak podaje Entertainment Weekly film Tarantino na Blu-ray i DVD pojawi się już 26 grudnia 2019 roku. Premiera dotyczy na razie Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo jeszcze, kiedy polscy fani Tarantino, będą mogli kupić "Once Upon a Time in Hollywood" na płycie. Domowa edycja filmu będzie posiadała 20 minut dodatkowego materiału. Ukaże się też specjalna edycja dla kolekcjonerów, zawierająca plakat filmu "Operazione Dyn-o-mite!", fikcyjną okładkę magazynu "Mad", przedstawiającą Ricka Daltona oraz 7-calową płytę winylową z piosenkami głównego bohatera. Klimat lat 60. gwarantowany!

Entertainment Weekly Fot. foto: materiał promocyjny/Entertainment Weekly

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, mówiące o rozszerzonej wersji "Once Upon a Time in Hollywood", która ma trafić na Netflix. Na razie nie wiadomo, czy 4-godzinna odsłona filmu Tarantino rzeczywiście ujrzy światło dzienne. 

Przeczytaj także

Zobacz też: "Once Upon a Time in Hollywood" trafi na Netflix w czterogodzinnej wersji? 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.