Luke Perry pojawił się na nowych plakatach z filmu "Once Upon a Time in Hollywood" Tarantino

Joanna Chojnacka
14.07.2019 14:07
Luke Perry pojawił się na nowych plakatach z filmu "Once Upon a Time in Hollywood" Tarantino Fot. Eric Charbonneau/REX

W sieci pojawiły się nowe plakaty z wyczekiwanego filmu Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood". Na jednym z nich pojawił się zmarły aktor Luke Perry.

W sierpniu 2019 roku do kin trafi 9. film jednego z najpopularniejszych reżyserów na świecie - Quentina Tarantino. Twórca przez lata podkreślał, że po 10 produkcjach zakończy filmową karierę i skupi się na pisaniu, jednak ostatnio w sieci pojawiła się informacja, że reżyser przejdzie na emeryturę wcześniej. Dzięki temu jego najnowsza produkcja "Once Upon a Time in Hollywood" cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem.

Najnowsze plakaty z filmu "Once Upon a Time in Hollywood" Tarantino

W filmie, jak to zwykle u Tarantino bywa, wystąpi szereg znaczących gwiazd. Główne role w "Once Upon a Time in Hollywood" przypadły aktorom takim jak Leonadro DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie oraz Al Pacino. W produkcji pojawi się także Kurt Russel i zmarły Luke Perry.

Przeczytaj także

W sieci pojawiły się najnowsze plakaty z gwiazdorską obsadą filmu, które możecie zobaczyć poniżej.

Once Upon a Time in Hollywood - kiedy premiera w Polsce?

Polska premiera filmu Tarantino została zaplanowana na 9 sierpnia 2019 roku. Niestety okazuje się, że będzie trzeba na nią poczekać nieco dłużej. Datę w niemal ostatniej chwili przesunięto o tydzień. Fani Tarantino z naszego kraju powinni zatem zaplanować wieczór w kinie na 16 sierpnia 2019 roku, kiedy to "Once Upon a Time in Hollywood" zadebiutuje na dużym ekranie.

Zobacz też: "Once Upon a Time in Hollywood" - Jack Nicholson wystąpi w filmie Quentina Tarantino

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.