Luke Skywalker zaśpiewał przebój Celine Dion

Robert Skowronski
21.06.2016 13:14
Luke Skywalker zaśpiewał przebój Celine Dion Fot. kadr z wideo + dymek

Zamiast miecza świetlnego mikrofon, a w miejsce muzyki skomponowanej przez Johna Williamsa utwór autorstwa Erica Carmena z 1975 roku w wykonaniu Celine Dion. Posłuchajcie jak Luke Skywalker zaśpiewał „All By Myself”.

Scena zamykająca „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”. Moment, w którym Rey ostatecznie odnajduje syna Lorda Vadera i wręcza mu jego miecz. Podniosłość chwili i obcowanie z legendą. Monumentalność oraz patos wydobywają się też z utworu „All by Myself”, dlaczego więc nie wykorzystać go do wieńczącej dzieło J.J. Abramsa sekwencji? Tym samym „Gwiezdne wojny” zyskują też element musicalu.

Jak dowiedzieliśmy się z „Przebudzenie mocy” Skywalker zniknął na długi czas i przebywał w odosobnieniu. Czym mógł się wówczas zajmować? Szkoleniem drzemiącej w nim mocy i trenowaniem się na jeszcze lepszego jedi? Być może, ale jak wiadomo muzyka sama w sobie mieści ogromne podkłady energii i może właśnie poświęcił się rozwijaniu wokalnego talentu?

Postawiliśmy wiele pytań, ale poniższe wideo niesie na nie odpowiedzi. Luke Skywalker dopuścił się idealnego wykonania „All By Myself” w wersji Celine Dion. Co prawda o wokalistce można mieć różne zdanie, ale nie można jej odmówić muzycznego słuchu i zdolności do wyśpiewywania skomplikowanych partii. Kanadyjka w swojej ojczyźnie cieszy się z pewnością uznaniem, ale ma już swoją międzygalaktyczną konkurencję.

Posłuchajcie jak Luke Skywalekr zaśpiewał „All By Myself”. Niech eksplodują planety!

Jeżeli jednak wolicie oryginalną muzykę z „Przebudzenie mocy”, to możecie zakupić ścieżkę dźwiękową wydaną na winylu z hologramem. Dzięki niemu możecie doświadczyć wrażenia unoszenia się nad odtwarzaną płytą trójwymiarowego obiektu. Jeśli zaś nie widzieliście dzieła J.J. Abramsa, to możecie je obejrzeć w przyśpieszonej wersji opowiedziane za pomocą emotikonek. Dla oddanych fanów są też do zakupu repliki rekwizytów z „Przebudzenia mocy”.

Czekamy na premierę „Łotra 1” oraz „Epizodu VIII”. Wówczas możemy się spodziewać równie silnego zalewu sieci przez podobne przeróbki.

Jak Wam się podoba „All By Myself” w wykonaniu Luke'a Skywalkera?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.