21.06.2016 13:14

Luke Skywalker zaśpiewał przebój Celine Dion

Zamiast miecza świetlnego mikrofon, a w miejsce muzyki skomponowanej przez Johna Williamsa utwór autorstwa Erica Carmena z 1975 roku w wykonaniu Celine Dion. Posłuchajcie jak Luke Skywalker zaśpiewał „All By Myself”.

Luke Skywalker zaśpiewał przebój Celine Dion
foto: kadr z wideo + dymek

Scena zamykająca „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy”. Moment, w którym Rey ostatecznie odnajduje syna Lorda Vadera i wręcza mu jego miecz. Podniosłość chwili i obcowanie z legendą. Monumentalność oraz patos wydobywają się też z utworu „All by Myself”, dlaczego więc nie wykorzystać go do wieńczącej dzieło J.J. Abramsa sekwencji? Tym samym „Gwiezdne wojny” zyskują też element musicalu.

Jak dowiedzieliśmy się z „Przebudzenie mocy” Skywalker zniknął na długi czas i przebywał w odosobnieniu. Czym mógł się wówczas zajmować? Szkoleniem drzemiącej w nim mocy i trenowaniem się na jeszcze lepszego jedi? Być może, ale jak wiadomo muzyka sama w sobie mieści ogromne podkłady energii i może właśnie poświęcił się rozwijaniu wokalnego talentu?

Postawiliśmy wiele pytań, ale poniższe wideo niesie na nie odpowiedzi. Luke Skywalker dopuścił się idealnego wykonania „All By Myself” w wersji Celine Dion. Co prawda o wokalistce można mieć różne zdanie, ale nie można jej odmówić muzycznego słuchu i zdolności do wyśpiewywania skomplikowanych partii. Kanadyjka w swojej ojczyźnie cieszy się z pewnością uznaniem, ale ma już swoją międzygalaktyczną konkurencję.

Posłuchajcie jak Luke Skywalekr zaśpiewał „All By Myself”. Niech eksplodują planety!

Jeżeli jednak wolicie oryginalną muzykę z „Przebudzenie mocy”, to możecie zakupić ścieżkę dźwiękową wydaną na winylu z hologramem. Dzięki niemu możecie doświadczyć wrażenia unoszenia się nad odtwarzaną płytą trójwymiarowego obiektu. Jeśli zaś nie widzieliście dzieła J.J. Abramsa, to możecie je obejrzeć w przyśpieszonej wersji opowiedziane za pomocą emotikonek. Dla oddanych fanów są też do zakupu repliki rekwizytów z „Przebudzenia mocy”.

Czekamy na premierę „Łotra 1” oraz „Epizodu VIII”. Wówczas możemy się spodziewać równie silnego zalewu sieci przez podobne przeróbki.

Jak Wam się podoba „All By Myself” w wykonaniu Luke'a Skywalkera?

Robert Skowronski
Tagi: Star Wars