Wszystkie zdarzenia, które doprowadziły do „Avengers: Infinity War” w jednym fanowskim wideo

Natalia Hluzow
22.03.2018 17:27
Wszystkie zdarzenia, które doprowadziły do „Avengers: Infinity War” w jednym fanowskim wideo Fot. kadr z wideo

Materiał wideo nosi tytuł „Droga do Infinity War” i oferuje streszczenie 18 filmów MCU, prezentując wszystkie najważniejsze zdarzenia, jakie miały miejsce przez 10 lat istnienia franczyzy. 

Minęło 10 lat odkąd Robert Downey Jr jako Iron Man po raz pierwszy pojawił się na ekranie. Przez ten czas filmowe studio Marvela zrealizowało 18 filmów i z pomocą wytwórni Disney zbudowało imperium warte dziś 14 miliardów dolarów. Jego kulminacja ma nadejść już za niecały miesiąc, w kwietniu 2018 roku, pod postacią wieńczącego dzieło filmu „Avengers: Infinity War”

10 lat MCU w pigułce - streszczenie przed „Avengers: Infinity War”

Twórcy i gwiazdy nadchodzącego filmu MCU zapowiadają, że zwieńczy on wszystkie najważniejsze wątki poruszone w każdym z filmów należących do franczyzy i zaprezentuje każdą kluczową postać, jaka kiedykolwiek pojawiła się w serii, ostatecznie konfrontując wszystkich superherosów ze złowieszczym Thanosem. 

Trudno wyobrazić sobie, jak braciom Russo udało się zrealizować ten cel w 2,5 godzinnym filmie, skoro taki czas nie starczyłby nawet na to, by przypomnieć sobie wszystkie historie opowiedziane w filmach MCU. Na szczęście wszystkim zapominalskim, którzy nie mają wolnych 40 godzin na ponowne oglądanie 18 filmów, z pomocą postanowili przyjść twórcy kanału Marvel News Desk we współpracy z portalem MCU Exchange. W 20-minutowym wideo skompresowali wszystkie najważniejsze zdarzenia, które doprowadziły do sytuacji przedstawionej w „Avengers: Infinity War”. Efekt możecie zobaczyć poniżej:

Czujecie się już odpowiednio przygotowani na seans filmu „Avengers: Infinity War”? Jeśli nie, polecamy jednak zrobić sobie maraton z MCU. Jeśli tak, przypominamy, że premiera 3. części „Avengers” już za miesiąc – 25 kwietnia 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.