MIles Morales poznaje innych Spider-Manów w 2. zwiastunie filmu „Spider-Man Uniwersum”

Kamil Kacperski
07.06.2018 11:51
MIles Morales poznaje innych Spider-Manów w 2. zwiastunie filmu „Spider-Man Uniwersum” Fot. kadr z wideo

Pełnometrażowa animacja o człowieku-pająku doczekała się 2. zwiastuna, w którym Ultimate Spider-Man, czyli Miles Morales, poznaje Spider-Manów z innych wymiarów.

Pierwszy zwiastun „Spider-Man Uniwersum” pojawił się jeszcze w 2017 roku, kiedy Marvel i Sony zapowiedziało film podczas brazylijskiego Comic Conu w Sao Paolo. Produkcja szybko zachwyciła widzów swoim unikalnym stylem graficznym, a fanów komiksów tym, że głównym bohaterem „Spider-Man Uniwersum” jest Miles Morales, dla którego będzie to debiut na dużym ekranie.

Chłopak nie jest jednak jedynym Spider-Manem, którego będziemy mieli okazję zobaczyć w nadchodzącym filmie. W produkcji pojawi się również Peter Parker, który stanie się „nauczycielem Milesa”, a także Spider-Gwen, czyli Gwen Stacy w wydaniu superbohaterskim. Stężenie pająków w jednym miejscu osiągnie w filmie poziom ostateczny:

Animowany Spider-Man

Phil Lord i Chris Miller, czyli twórcy odpowiedzialni za filmy „Lego. Przygoda” i „21 Jump Street”, postanowili przedstawić zupełnie nowe oblicze Uniwersum Spider-Mana. Coś takiego zobaczymy na wielkim ekranie po raz pierwszy, zatem niedziwne, że fani nie mogą się doczekać produkcji.

Postać Moralesa stworzyli Brian Michael Bendis i rysowniczka Sara Pichelli w 2011 roku jako część serii „Ultimate”, należącej do Marvel Comics, ale będącej alternatywną linią komiksów o superbohaterach. Miles Morales jest nastolatkiem, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man. Podobnie zresztą jak on, jest superbohaterem. Często jest nazywany Ultimate Spider-Manem. Jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach, ma pajęczy zmysł i umiejętność paraliżowania wroga.

Film będzie prezentem gwiazdkowym dla fanów pajączka, ponieważ premiera „Spider-Man Uniwersum” odbędzie się w dzień Bożego Narodzenia, czyli 25 grudnia 2018 roku. Spędzicie święta z Milesem i spółką?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.