Macaulay Culkin pojawi się w nowej wersji "Kevina samego w domu"?

09.04.2020 14:42
Macaulay Culkin pojawi się w nowej wersji "Kevina samego w domu"? Fot. Invision/Invision/East News

Ciekawe informacje podał portal The Sun, który wyjawił, że aktor wcielający się w tytułowego dzieciaka pojawi się w roli gościnnej w nowej wersji "Kevina".

Macaulay Culkin pojawi się gościnnie w reboocie "Kevina samego w domu" przygotowanego przez Disney+. Taką informację przekazał portal The Sun, który stwierdził również, że Culkin ma dostać za występ gościnny pensję w wysokości 2,5 miliona funtów.

Macaulay Culkin pojawi się w nowej wersji Kevina samego w domu?

Aktor wcielił się oczywiście w tytułowego bohatera filmu, czyli Kevina McAllistera. Dwa lata później pojawił się również w jego kontynuacji, czyli "Kevinie samym w Nowym Jorku". Według doniesień The Sun, szefowie Disneya byli naprawdę zdesperowani, by ściągnąć Culkina do gościnnego występu. 

Dlatego postanowili więc otworzyć swoje portfele i je dość mocno opróżnić:

Żaden "Kevin sam w domu" nie jest kompletny bez głównej gwiazdy show, czyli Macaulaya. Szefowie Disneya byli zdesperowani. Występ gościnny jest w planach i pracują nad szczegółami - sporo będzie ich to kosztowało, bo Culkin ma otrzymać 2,5 miliona funtów za pojawienie się na planie.

Przeczytaj także

Nowa wersja "Kevina samego w domu" zostanie wyreżyserowana przez Dana Mazera, a głównymi bohaterami będą Rob Delaney (Peter "Misiek" z "Deadpoola 2") oraz Ellie Kemper ("The Office"). Duet zagra parę, która "próbuje uratować swój dom z finansowej tragedii i wyrusza na wojnę z dzieciakiem, który ukradł im bezcenną pamiątkę rodzinną".

W dzieciaka ma się wcielić znany z "Jojo Rabbita" Archie Yates. Postać nie będzie "nową wersją" Kevina, więc polscy tłumacze będą mieli ciężki orzech do zgryzienia.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.