20.12.2019 14:29

Maciej Musiał podziękował obsadzie "Wiedźmina": "Rządzicie!"

18 grudnia odbyła się polska premiera długo wyczekiwanego serialu "Wiedźmin" od Netfliksa. Maciej Musiał postanowił opublikować kilka zdjęć z imprezy i podziękował twórcom za wspólną przygodę.

Maciej Musiał
foto: kadr z serialu "Wiedźmin"/Netflix

Nareszcie doczekaliśmy się debiutu "Wiedźmina". Gwiazdy serialu pojawiły się w Warszawie na uroczystej premierze produkcji. Wśród nich pojawili się m.in. Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, ale także Maciej Musiał, który podzielił się kilkoma zdjęciami z imprezy. Młody polski aktor podziękował również ekipie i Netfliksowi za wspólną przygodę, którą przeżyli przy tworzeniu "Wiedźmina".

Wiedźmin - Maciej Musiał podzielił się zdjęciami z obsadą

Aktor pozował z Henrym Cavillem, Freyą Allan, a także całością obsady. Zrobił również zdjęcie przedstawiające miejsce, w którym odbywała się impreza. Zobaczcie post i zdjęcia Macieja Musiała z pozostałymi gwiazdorami "Wiedźmina":

Wiedźmin
Wiedźmin
Przeczytaj także "Wiedźmin" - sezon 1 [RECENZJA]

W komentarzach możemy przeczytać sporo superlatyw kierowanych w stronę młodego polskiego aktora, w tym również od serialowej Yennefer. Kto wie, może dzięki występowi w "Wiedźminie", Musiał rozpocznie międzynarodową karierę?

"Wiedźmin" zadebiutował 20 grudnia 2019 roku na Netfliksie. Zdjęcia do 2. sezonu ruszą pod koniec lutego 2020 roku.

Zobacz także: "Wiedźmin" - wiemy, kiedy ruszą prace nad 2. sezonem serialu Netfliksa

Tagi: Seriale Wiedźmin