Maggie Q i Luke Hemsworth wezmą udział w mordzie rytualnym. Powstaje thriller „Death of Me”

Sergiusz Kurczuk
01.08.2018 15:37
Maggie Q i Luke Hemsworth wezmą udział w mordzie rytualnym. Powstaje thriller „Death of Me” Fot. Tony DiMaio / Splash News, Jen Lowery / Splash News/East News

Już niedługo znana z filmów akcji Maggie Q i najstarszy z braci Hemsworthów wystąpią w thriller z elementami horroru, opowiadający o najgorszych wakacjach świata. 

Darren Lynn Bousman, reżyser odpowiadający za sequele „Piły” (II-IV), stworzy film zatytułowany „Death of Me”. Opowie o najkoszmarniejszych wakacjach, jakie tylko można sobie wyobrazić. Głowni bohaterowie odkryją, że przez brali udział w rytualnym morderstwie. W rolach głównych zobaczmy Maggie QLuke'a Hemswortha. O czym będzie nowy film Bousmana?

„Death of Me” - o czym będzie thriller?

Jak podaje Variety, 1 sierpnia 2018 roku rozpoczęły się zdjęcia do „Death of Me”. Ekipa ruszyła na pustynię Mojave. Jednak akcja thrillera nie będzie toczyć się w Kalifornii. Główni bohaterowie to para zwiedzająca świat, która trafiła do Tajlandii. Egzotyczne wakacje przypominają raj na ziemi, do czasu aż protagoniści odkrywają, że byli obecni przy przestępstwie. I to nie byle jakim. Wzięli udział w mordzie rytualnym dokonanym przez tubylca na własnej żonie. Szokującą prawdę poznali dzięki... nagraniu wykonanemu poprzedniej nocy. Okazuje się, że obojgu urwał się film i nie pamiętali wydarzeń z wieczornej imprezy, która przerodziła się w piekło. Czy główni bohaterowie naprawdę uczestniczyli w krwawym obrzędzie? A może to wszystko jest jedynie mistyfikacją?

Za scenariusz filmu odpowiadają Ari Margolis, James Morley III oraz David Tish. Producentami zostali Lee Nelson, Tish oraz Charles Dorfman. Zdjęcia wkrótce przeniosą się do Tajlandii. Reżyser skomentował swój najnowszy film.

Mam dużo szczęścia, że w swojej karierze miałem okazję zwiedzić tak wiele unikatowych miejsc. Kręcenie w Tajlandii i praca z tak utalentowanymi aktorami i ekipą to sen, który się ziścił. Jestem podekscytowany, że ludzie zobaczą tą niesamowitą, makabryczną i zaskakującą opowieść, nad którą bardzo ciężko pracujemy. 

Na razie nie podano większej ilości szczegółów dotyczących „Death of Me”. Krótki opis fabuły sugeruje jednak dobre kino rozrywkowe z elementami dramatu psychologicznego i horroru. Na razie nie wiadomo, kiedy film trafi do kin, ale najprawdopodobniej dopiero w roku 2019. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.