11.03.2020 10:21

Magik demonstruje swoje moce w nowej zapowiedzi "New Mutants". Kiedy film trafi do kin?

"New Mutants" już wkrótce (w końcu) trafi na ekrany kin. Z tej okazji wytwórnia 20th Century Studios zaprezentowała kolejną zapowiedź filmu.

Foto: materiały prasowe 20th Century Studios/ Disney
Foto: materiały prasowe 20th Century Studios/ Disney

"New Mutants" to film, który przeszedł doprawdy długą drogę na ekrany kin. Wszystko wskazuje jednak na to, że już wkrótce ujrzymy produkcję, której pierwszą zapowiedź zaprezentowano jeszcze w 2017 roku. By podgrzać atmosferę oczekiwania, wytwórnia 20th Century Studios zaprezentowała nowy zwiastun filmu. Materiał zawiera kilka nowych scen, w tym te, które prezentują moc jaką włada Magik.

"New Mutants" - nowy zwiastun z uniwersum X-Men

Zwiastun filmu "New Mutants" prezentuje się następująco:

Jeśli wierzyć zapewnieniom, "New Mutants" po licznych dokrętkach i zmianach scenariuszowych, trafi do nas w swojej pierwotnej formie. Na ekranie przyjdzie nam śledzić losy grupki nastolatków o nadnaturalnych zdolnościach, którzy zostają odcięci od świata wbrew ich woli. Mimo występowania w tym samym uniwersum, "New Mutants" nie będzie powiązany z poprzednimi odsłonami z serii "X-Men".

Reżyserem i autorem scenariusza jest Josh Boone, a w rolach głównych wystąpili Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Henry Zaga, Blu Hunt, Alice Braga i Antonio Banderas. "New Mutants" trafi do kin już 3 kwietnia 2020 roku

Zobacz też: One Million Moms bojkotuje "Eternals". Chodzi o wątek LGBTQ 

Tagi: Film News Zwiastuny X-Men Disney Marvel New Mutants Maisie Williams