"Mała Syrenka" - zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu aktorskiej wersji filmu

11.06.2021 13:17
"Mała Syrenka" - zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu aktorskiej wersji filmu Fot. Walt Disney/Everett Collection/East News

Już niedługo na ekrany kin trafi aktorska wersja filmu "Mała Syrenka". Niedawno ruszyły zdjęcia do filmu, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak w głównej roli będzie się prezentowała Halle Bailey.

Mała Syrenka - oto pierwsze zdjęcia z filmu Disneya

Niedawno ruszyły zdjęcia do filmu "Mała Syrenka". Portal Daily Mail opublikował z tej okazji fotosy z okolic planu produkcji, która kręcona jest we Włoszech. Na nich widzimy głównych bohaterów, czyli Halle Bailey i Jonah Hauer-King, którzy wcielą się kolejno w Arielkę i księcia Eryka.

Polecamy

Oboje są ubrani w ubrania do wody, a Baily ma na sobie również swój syreni ogon. Zdjęcia znajdziecie na stronie Daily Mail. Link znajdziecie poniżej:

W obsadzie obok Haera-Kinga i Bailey pojawią się również: Javier Bardem (Król Tryton), Jacob Tremblay (Florek), Awkwafina (Blagier), Daveed Diggs (Sebastian) oraz Melissa McCarthy (Urszula). 

Polecamy

Reżyserem aktorskiej "Małej Syrenki" został Rob Marshall - filmowiec odpowiedzialny za film "Mary Poppins powraca". To bardzo dobry wybór, biorąc pod uwagę, że reżyser został nominowany do Oscara za słynny musical "Chicago". Scenariusz stworzył David Magee ("Życie Pi"). Za muzykę odpowiedzą Lin-Manuel Miranda (twórca "Hamiltona") i Alan Menken (kompozytor oryginału). 

Oryginalny hit Disneya z 1989 roku został oparty na jednej ze słynnych baśni Hansa Christiana Andersena. Historia w "Małej Syrence" opowiada o 16-letniej księżniczce podmorskiego władcy, która marzy, by pozbyć się rybiego ogona i zostać człowiekiem. Nie zdradzono jeszcze, kiedy zobaczymy aktorską wersję filmu. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.