Maneskin zagra przebój Presleya w filmie "Elvis". Posłuchajcie zapowiedzi singla [WIDEO]

16.05.2022 15:12
Maneskin zagra przebój Presleya w filmie "Elvis". Posłuchajcie zapowiedzi singla [WIDEO] Fot. MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Już niedługo w kinach zadebiutuje nowy film Baza Luhrmanna o tytule "Elvis". Wygląda na to, że gwiazdorska będzie nie tylko obsada filmu, ale także ścieżka dźwiękowa - cover Presleya zagra m.in. zespół Maneskin.

Elvis - Maneskin nagrał cover Presleya na potrzeby filmu

Wiemy, że światowa premiera filmu "Elvis" odbędzie się już za kilka dni, 25 maja podczas festiwalu filmowego w Cannes. Teraz dowiedzieliśmy się również, że produkcja będzie miała całkiem niezły soundtrack, który uświetni m.in. zespół Maneskin.

Polecamy

Nowa pozycja australijskiego reżysera, odpowiedzialnego za sukces "Moulin Rouge!" czy "Romeo + Julia" opowie nam o sukcesie Elvisa Presleya, więc bez dobrej muzyki się nie obędzie. Podczas finału Eurowizji w sobotę 14 maja dowiedzieliśmy się, że specjalny cover "Króla" przygotuje włoski Maneskin, czyli laureaci zeszłorocznej imprezy.

Członkowie zespołu zaprezentowali swój nowy singiel "Supermodel", a następnie utwór "If I Can Dream", oryginalnie wydany przez Presleya w 1968 roku.

Przedsmak studyjnej wersji tego kawałka znaleźliśmy natomiast we włoskiej zapowiedzi filmu "Elvis". Posłuchacie go poniżej:

Polecamy

Na początku maja dowiedzieliśmy się jedynie, że Doja Cat zagra utwór "Vegas", w którym znajdą się sample utworów Elvisa, w tym jego coveru hitu "Hound Dog". Reszta wykonawców nie jest jeszcze znana.

Produkcja zadebiutuje w kinach już 24 czerwca 2022 roku. W głównego bohatera wcieli się Austin Butler, Tom Hanks zagra menadżera Presleya. W obsadzie zobaczymy również Maggie Thomson, która wcieli się w matkę piosenkarza.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.