09.05.2017 09:30

Marcin Dorociński zdradził obsadę nowego filmu Marka Koterskiego

Marcin Dorociński pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem, które rzuciło nieco światła na nowy film Marka Koterskiego.

Marcin Dorociński zdradził obsadę nowego filmu Marka Koterskiego
foto: East News

W kwietniu 2017 roku było wiadomo, że reżyser otrzymał od Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej dofinansowanie wynoszące 2 miliony złotych, w tym milion z puli dyrektor PISF. Projekt zatytułowany został „7 uczuć” i będzie to pierwszy od sześciu lat film twórcy słynnych komedii, jak „Nic śmiesznego” czy „Dzień świra”.

Dzięki postowi Dorocińskiego ukazującego zdjęcia scenariusza filmu poznaliśmy obsadę dzieła:

Wychodzi więc na to, że na ekranie oprócz Dorocińskiego, który wcieli się w Aldka, zobaczymy również Andrzeja Chyrę, Roberta Więckiewicza, Katarzynę Figurę, Maję Ostaszewską, Magdalenę Cielecką, Michała Koterskiego, Małgorzatę Bogdańską, Adama Woronowicza i Gabrielę Muskałę. Reszta, jak napisał sam aktor, to już tajemnica.

Szczegóły dotyczące fabuły, ani data premiery nie są jeszcze znane.

Ostatnim filmem Marka Koterskiego jest „Baby są jakieś inne” z 2011 roku, w którym reżyser rozprawiał się ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn. Scenariusz dzieła napisał Adam Miauczyński. Obraz opowiadał o dwójce mężczyzn podróżujących samochodem i rozprawiających o kobietach, które ich przytłaczają niemal w każdej dziedzinie życia.

Z kolei Marcina Dorocińskiego ostatni raz mogliśmy oglądać w „Małżeńskich porachunkach” w reżyserii Olego Bornedala. Aktor wcielił się tam w płatnego zabójcę.

Czekasz na nowy film Marka Koterskiego?

Robert Skowronski
Tagi: News