Margot Robbie grożono śmiercią po występie w „Legionie Samobójców”

Natalia Hluzow
08.01.2018 18:29
Margot Robbie grożono śmiercią po występie w „Legionie Samobójców” Fot. kadr z wideo

Aktorka wyznała, że po premierze filmu o czarnych charakterach z DC otrzymywała listy z pogróżkami i wiadomości od stalkerów.

Wiele osób pokochało Margot Robbie za rolę Harley Quinn w „Legionie samobójców”, uznając ją za jedyny pozytywny aspekt produkcji, która spotkała się z najgorszymi recenzjami w historii filmów DC od czasów „Batmana i Robina” z 1997 roku. Jednak nie wszyscy zapałali sympatią do współczesnej wersji postrzelonej partnerki Jokera i dawali temu wyraz tak, jak tylko potrafią to robić współcześni odbiorcy kultury popularnej.

Aktorka, która przed rolą przestępczyni z Gotham, nie była osobą, o której mówiło się i pisało bez przerwy, nagle spotkała się z gigantyczną popularnością. I niestety, poznała ją także z tej ciemnej strony, na którą – jak twierdzi – nie była przygotowana.

W wywiadzie związanym z jej ostatnią rolą w dramacie sportowym „I, Tonya”, zwierzyła się z przykrych doświadczeń, jakie spotkały ją po premierze „Legionu samobójców”, a jednocześnie dała przestrogę wszystkim młodym aktorom, którzy chcą próbować swoich sił w wielkich superprodukcjach o superbohaterach:

Jeśli masz zagrać w filmie na podstawie komiksu, weź pod uwagę najgorszy scenariusz tego, jak wielkie i przerażające może się to stać. Nauczysz się mnóstwa rzeczy, np. tego, że kiedy grożą Ci śmiercią, dobrze jest mieć ochronę, by sprawdzała każde otoczenie, w którym się znajdujesz lub masz się znaleźć.

Aktorka twierdzi, że występ w produkcji, którą śledzą miliony widzów, zmienia całe życie, ponieważ już zawsze musisz zarabiać tyle, by móc sobie pozwolić na opłacenie prywatnej ochrony. Jak zasugerowała, nie do końca takiej kariery oczekiwała:

Żałuję, że nikt nie wytłumaczył mi wszystkich tych rzeczy wcześniej. Nie ubolewałabym teraz nad pozycją, w jakiej się znajduję, ponieważ wiedziałabym, na co się pisałam.

Niemniej, mimo przykrości, jakie spotkały Robbie po występie w „Legionie Samobójców”, aktorka lubi swoją postać i zamierza się w nią wcielić jeszcze niejednokrotnie. Poza sequelem „Legionu samobójców”, Harley Quinn zagra jeszcze w „Gotham City Sirens”, filmie o romansie Jokera i Harley oraz w solowym filmie bohaterki.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.