Margot Robbie jako Harley Quinn w kolejnym filmie DC?

Natalia Hluzow
22.01.2018 16:47
Margot Robbie jako Harley Quinn w kolejnym filmie DC? Fot. kadr z wideo

Zamieszanie wokół filmów DC z udziałem Harley Quinn trwa. Właśnie pojawił się kolejny tytuł na liście potencjalnych projektów, w których pojawi się partnerka Jokera.

To, że Margot Robbie powróci jako Harley Quinn jest bardziej niż pewne. Nawet mimo tego, że aktorka doznała wielu nieprzyjemności po występie w „Legionie samobójców”, bardzo lubi swoją rolę i nie chce się z nią rozstawać. Wciąż jednak nie wiadomo, w ilu filmach ostatecznie pojawi się ta postrzelona przestępczyni z Gotham. Od kilku miesięcy mówi się o co najmniej 3 projektach Warner Bros. związanych z bohaterką. Teraz na horyzoncie pojawił się kolejny.

Informatorzy portalu TheWrap twierdzą, że znają wstępnie plany Warner Bros. i że poza „Legionem samobójców 2”, Margot Robbie ma wystąpić w filmach „Joker vs Harley” i... „Birds of Prey”.

„Legion samobójców 2”

To produkcja, o której mówi się najwięcej. Scenarzystą i prawdopodobnie reżyserem filmu będzie Gavin O'Connor. Trwają już przygotowania do produkcji, zaś zdjęcia mają rozpocząć się jesienią w 2018 roku w związku z innymi planami zawodowymi Willa Smitha. Prócz Smitha i Robbie, w sequelu mają powrócić Joel Kinnaman jako Rick Flag, Jared Leto jako Joker, Jay Hernandez jako El Diablo i Jai Courtney jako Captain Boomerang. Na ekranie prawdopodobnie zobaczymy też Dwayne'a Johnsona w roli złoczyńcy - Black Adama. Premiera została zapowiedziana na 2019 rok.

„Joker vs Harley”

Kolejny film z udziałem byłej pani psycholog ma opowiadać historię jej romansu z księciem zbrodni z Gotham City. Zapowiadany jako kryminalne love story ma być czymś w rodzaju „Pana i Pani Smith” w świecie DC Comics. Film nie ma jeszcze zarysu fabuły ani nawet przybliżonej daty rozpoczęcia zdjęć. Wiadomo jednak, że zagrają w nim Margot Robbie i Jared Leto oraz że scenariusz napiszą odpowiedzialni za „Kocha, lubi, szanuje” Glenn Ficarra oraz John Requa, którzy być może staną także za kamerą. 

harley i joker Fot. foto: kadr z wideo

„Birds of Prey”

Jak twierdzą informatorzy TheWrap jest to trzeci projekt, który najprawdopodobniej zostanie zrealizowany przez Warner Bros. z udziałem Robbie. Film ma być pełen superbohaterek i przestępczyń ze świata DC Comics, w tym m.in. Harley Quinn. Scenarzystka, Christina Hodson, ma zająć się stroną literacką filmu. 

Co z pozostałymi projektami?

Choć sama Margot Robbie wspominała też o solowym filmie bohaterki, nikt nie kontynuował tego tematu. Trochę bardziej zaskakuje kwestia „Gotham City Sirens”, bo choć film ma już ponoć nawet reżysera, nie znalazł się w raporcie TheWrap. Czy oznacza to, że produkcja została zastąpiona przez „Birds of Prey”? Na razie nic oficjalnie nie wiadomo. Jednak kiedy tylko poznamy oficjalne stanowisko Warner Bros., niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.