Margot Robbie jako Sharon Tate na pierwszym zdjęciu z „Once Upon A Time in Hollywood”

Natalia Hluzow
06.08.2018 19:24
Margot Robbie jako Sharon Tate na pierwszym zdjęciu z „Once Upon A Time in Hollywood” Fot. KPA-ZUMA/Album/EAST NEWS; Richard Shotwell/Invision/AP/link/EAST NEWS

Margot Robbie udostępniła swoje pierwsze zdjęcie w roli Sharon Tate z planu „Once Upon A Time in Hollywood”. Jak było do przewidzenia, prezentuje się zachwycająco.

Po pierwszym fotosie z „Once Upon A Time in Hollywood” i serii materiałów foto i wideo z planu nowego filmu Tarantino, które przedstawiały Brada Pitta, Leonarda DiCaprio i Ala Pacino podczas pracy, do sieci trafiło wyczekiwane zdjęcie Margot Robbie w roli Sharon Tate. 

„Once Upon A Time in Hollywood”: Margot Robbie jako Sharon Tate

Aktorka udostępniła zdjęcie na swoim Instagramie z podpisem „Pierwsze spojrzenie” i oznaczeniem filmu „Once Upon A Time in Hollywood”. Na fotografii widzimy ją w czarnym golfie, białej mini i wysokich białych kozakach oraz fryzurze wystylizowanej na look Sharon Tate w latach 60.

Internauci bardzo szybko wyłapali, czym inspirował się Tarantino wybierając kostium dla swojej bohaterki. Strój, w którym pozuje Robbie, nawiązuje do stylizacji Sharon Tate z festiwalu w Cannes 1968 roku, natomiast jej buty są identyczne z tymi, w jakich żona Polańskiego pozowała w latach 1965-1966.

Zauważono również, że w 1969 roku, kiedy toczy się akcja filmu, Tate powinna już być w ciąży, być może więc w „Once Upon A Time in Hollywood” będziemy mieli do czynienia z retrospekcjami i przeskokami w czasie, które Tarantino bardzo często stosuje w swoich filmach. 

„Once Upon A Time in Hollywood” - kiedy premiera?

„Once Upon A Time in Hollywood” to 9. film Quentina Tarantino, który powraca nim do swojego ukochanego LA. Nowa produkcja swoim klimatem ma przypominać „Pulp Fiction” i opowiadać o Hollywood z 1969 roku, kiedy ruch hipisowski bardzo silnie wpływał na kulturę popularną. Jej głównymi bohaterami będą Rick Dalton (Leonardo DiCaprio), przebrzmiały gwiazdor telewizyjnego westernu oraz Cliff Booth (Brad Pitt) - jego kumpel i dubler. Sąsiadką pierwszego z nich będzie właśnie Sharon Tate grana przez Margot Robbie.

obsadzie „Once Upon A Time in Hollywood” znaleźli się również Burt Reynolds, Tim Roth, Michael Madsen, Damian Lewis, James Marsden, Julia Butters, Luke Perry, Dakota Fanning, Clifton Collins Jr, Keith Jefferson, Nicholas Hammond, Mike Moh, Zoe Bell, Timothy Olyphant, Scoot McNairy, Spencer Garrett, Martin Kove, James Remar, Brenda Vaccaro, Nichole Galicia, Craig Stark, Marco Rodriguez, Ramon Franco i Emile Hirsch. 

Premierę nowego filmu Tarantino początkowo zaplanowano na 9 sierpnia 2019 roku, czyli na dzień 50. rocznicy zabójstwa Tate i jej przyjaciół przez sektę Mansona. Sony zdecydowało jednak o przesunięciu daty premiery „Once Upon a Time in Hollywood” na 26 lipca 2019. Póki co nie wiadomo, kiedy produkcja trafi do kin w Polsce. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.