27.06.2019 11:47

Margot Robbie oczarowuje jako Harley Quinn na nowym zdjęciu z "Birds of Prey"

Do sieci wyciekło nowe zdjęcie promujące nadchodzący film "Birds of Prey", w którym Margot Robbie powróci do roli Harley Quinn. Zobaczcie jak się zmieniła antybohaterka od czasów "Suicide Squadu".

Birds of Prey
foto: kadr z wideo

"Birds of Prey" trafi do kin w lutym 2020 roku i do tej pory zobaczyliśmy jedynie krótki teaser produkcji przedstawiający główne bohaterki, a także zdjęcie udostępnione przez Margot Robbie z pierwszego dnia zdjęciowego. W sieci pojawiło się kolejne foto, które pokazuje kolejną stylizacje australijskiej aktorki wcielającej się w Harley Quinn. Trzeba przyznać, że twórcy nieco uciekli od komiksowego pierwowzoru i postanowili poeksperymentować z wizerunkiem doktor Quinzel.

Birds of Prey - nowe zdjęcie Margot Robbie jako Harley Quinn

Nowy materiał promocyjny wyciekł na kilka tygodni przed nadchodzącym Comic-Conem w San Diego, gdzie prawdopodobnie zobaczymy pierwszy zwiastun "Birds of Prey". Pierwszym portalem, który podzielił się zdjęciem Harley Quinn było DC_Israel na Twitterze, jednak post szybko usunięto. Na szczęście w internecie - jak w przyrodzie - nic nie ginie i możemy zobaczyć Margot Robbie powracającą do swojej najsłynniejszej roli. Zobaczcie zdjęcie Harley z "Birds of Prey":

Być może materiał nie jest najwyższej jakości, ale możemy zobaczyć, że twórcy dotrzymali słowa i faktycznie usunęli tatuaże z twarzy Harley. Zostawili jedynie "motyw karciany" na jej prawej ręce, który dobrze pasuje do jej "początków" jako dziewczyna Jokera. Wiemy jednak, że "Birds of Prey" ma być nowym rozdziałem w życiu antybohaterki, która rozstała się z Klaunem Zbrodni z Gotham i postanowiła odciąć się od korzeni. 

Harley Quinn Birds of Prey
Harley Quinn Birds of Prey
Przeczytaj także Margot Robbie pokazała 1. teaser "Birds of Prey". Zobaczcie, jak wygląda Harley Quinn

Jej spokój szybko zostanie jednak zachwiany, gdy kobieta zostanie wplątana w intrygę dotyczącą ulicznych superbohaterek (Black Canary i The Huntress), policjantki Rene Montoi, pewnej małej dziewczynki i złoczyńcy o pseudonimie Black Mask. Harley będzie musiała ponownie uzbroić się w młotek, zrobić make-up i przywdziać kostium do kopania tyłków.

Film "Birds of Prey (and the Fantabulous Emanticipation of one Harley Quinn)" pojawi się w kinach 7 lutego 2020 roku. Główne role oprócz Margot Robbie zagrają: Jurnee Smollett-Bell, Mary Elizabeth Winstead, Rosie Perez, a także Ewan McGregor. Reżyserką jest Cathy Yan. 

Tagi: News Suicide Squad Margot Robbie Harley Quinn Birds of Prey