Margot Robbie pokazała 1. teaser "Birds of Prey". Zobaczcie, jak wygląda Harley Quinn

Kamil Kacperski
28.01.2019 16:37
Harley Quinn Birds of Prey|undefined Fot. kadr z wideo

Aktorka podzieliła się zakulisowym zdjęciem i teaserem z pierwszego dnia prac nad filmem "Birds of Prey", w którym Harley będzie współpracowała z innymi kobiecymi antybohaterkami. Zobaczcie nowy wizerunek Harley Quinn.

Po miesiącach oczekiwań, spekulacji i plotkowania, Margot Robbie nareszcie pokazała 1. zdjęcie z nadchodzącego filmu "Birds of Prey", który skupi się na Harley Quinn i jej współpracy z Black Canary, The Huntress i Renee Montoyą. Aktorka zdradziła, w jaki sposób kochanka Jokera będzie prezentowała się w nowej produkcji pochodzącej z filmowego uniwersum DC. 

Margot Robbie - 1. zdjęcie Harley Quinn z Birds of Prey

Pierwsze co rzuca się w oczy, to brak tatuaży na twarzy antybohaterki (oprócz małego serduszka, które może być równie dobrze narysowane i czegoś małego po prawej stronie), nowy strój, a także nowa fryzura. Ciekawym szczegółem jest również... obroża, na której Harley powiesiła kostkę z imieniem Bruce. Kto wie, może antybohaterka odkryła sekretną tożsamość Batmana? Zobaczcie sami:

Harley Quinn bez tatuaży

Aktorka dodała pod zdjęciem podpis: "tęskniliście?" z emotikonką ust i skrótem "HQ", który oznacza oczywiście Harley Quinn. Do sieci trafił również krótki teaser "Birds of Prey", na którym możemy zobaczyć wszystkie główne postaci z filmu. Wideo zapowiada nam, że "zobaczymy się już wkrótce":

W teaserze oprócz tytułowych "Birds of Prey" pojawia się jeszcze Ewan McGregor, który wcieli się w rolę Black Maska. Tutaj widzimy go jeszcze bez maski, uśmiechniętego i ubranego w ciekawie zaprojektowany garnitur:

ewanmcgregor Fot. foto: kadr z wideo

Birds of Prey - kiedy premiera?

WB oficjalnie potwierdziło, że film "Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)" pojawi się w kinach 7 lutego 2020 roku. Do premiery zostało zatem jeszcze sporo czasu. Pierwszy zwiastun "Birds of Prey" zobaczymy prawdopodobnie w okolicach debiutu "Shazama!", który pojawi się w kinach na początku kwietnia 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.