28.01.2019 16:37

Margot Robbie pokazała 1. teaser "Birds of Prey". Zobaczcie, jak wygląda Harley Quinn

Aktorka podzieliła się zakulisowym zdjęciem i teaserem z pierwszego dnia prac nad filmem "Birds of Prey", w którym Harley będzie współpracowała z innymi kobiecymi antybohaterkami. Zobaczcie nowy wizerunek Harley Quinn.

Harley Quinn Birds of Prey
foto: kadr z wideo

Po miesiącach oczekiwań, spekulacji i plotkowania, Margot Robbie nareszcie pokazała 1. zdjęcie z nadchodzącego filmu "Birds of Prey", który skupi się na Harley Quinn i jej współpracy z Black Canary, The Huntress i Renee Montoyą. Aktorka zdradziła, w jaki sposób kochanka Jokera będzie prezentowała się w nowej produkcji pochodzącej z filmowego uniwersum DC. 

Margot Robbie - 1. zdjęcie Harley Quinn z Birds of Prey

Pierwsze co rzuca się w oczy, to brak tatuaży na twarzy antybohaterki (oprócz małego serduszka, które może być równie dobrze narysowane i czegoś małego po prawej stronie), nowy strój, a także nowa fryzura. Ciekawym szczegółem jest również... obroża, na której Harley powiesiła kostkę z imieniem Bruce. Kto wie, może antybohaterka odkryła sekretną tożsamość Batmana? Zobaczcie sami:

Harley Quinn bez tatuaży

Aktorka dodała pod zdjęciem podpis: "tęskniliście?" z emotikonką ust i skrótem "HQ", który oznacza oczywiście Harley Quinn. Do sieci trafił również krótki teaser "Birds of Prey", na którym możemy zobaczyć wszystkie główne postaci z filmu. Wideo zapowiada nam, że "zobaczymy się już wkrótce":

W teaserze oprócz tytułowych "Birds of Prey" pojawia się jeszcze Ewan McGregor, który wcieli się w rolę Black Maska. Tutaj widzimy go jeszcze bez maski, uśmiechniętego i ubranego w ciekawie zaprojektowany garnitur:

ewanmcgregor

Birds of Prey - kiedy premiera?

WB oficjalnie potwierdziło, że film "Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)" pojawi się w kinach 7 lutego 2020 roku. Do premiery zostało zatem jeszcze sporo czasu. Pierwszy zwiastun "Birds of Prey" zobaczymy prawdopodobnie w okolicach debiutu "Shazama!", który pojawi się w kinach na początku kwietnia 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: News Margot Robbie DC Comics Harley Quinn Birds of Prey