Margot Robbie wyprodukuje kinową wersję "Fool's Day"?

17.09.2019 16:17
Margot Robbie wyprodukuje kinową wersję "Fool's Day"? Fot. Invision/Invision/East News

Margot Robbie negocjuje pozycję producentki kinowej wersji komedii "Fool's Day", która wcześniej ukazała się jako film krótkometrażowy.

Jak donosi portal Variety, popularna aktorka Margot Robbie jest w trakcie negocjacji, by zająć się produkcją komedii "Fool's Day". Film będzie kinową wersją krótkometrażówki z 2013 roku.

Margot Robbie wyprodukuje kinową wersję "Fool's Day"?

Krótkometrażowa wersja "Fool's Day", która ukazała się w 2013 roku, została nagrodzona na ponad 30 festiwalach filmowych. Przedstawia historię uczniów czwartej klasy, którzy wykonując na swojej nauczycielce niewinny primaaprilisowy dowcip, przypadkowo ją zabijają. W obawie przed więzieniem, robią wszystko by ukryć jej ciało. Jeśli negocjacje zakończą się pomyślnie, Robbie nie tylko wyprodukuje kinową wersję filmu, ale wcieli się również w drugoplanową rolę nauczycielki.

Przeczytaj także

Pełnometrażową wersję "Fool's Day" wyreżyseruje twórca oryginału - Cody Blue Snider. Data rozpoczęcia prac, a tym bardziej data premiery, nie są na ten moment znane.

Zobacz też: Najgłupszy błąd w "Gwiezdnych wojnach" doczekał się filmu dokumentalnego

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.