01.12.2017 16:18

Margot Robbie zapowiada powstanie solowego filmu Harley Quinn

Aktorka zdradziła ostatnio, że szaloną towarzyszkę Jokera zobaczymy nie w trzech, a czterech nadchodzących filmach DC.

Margot Robbie zapowiada powstanie solowego filmu Harley Quinn
foto: kadr z wideo

Margot Robbie ma dobre wieści dla wszystkich fanów jej występu w roli Harley Quinn. Ukochana Jokera o twarzy Robbie powróci na ekrany kin jeszcze 4 razy, a nie 3, jak spodziewaliśmy się do tej pory. Prócz „Legionu samobójców 2”, do którego zdjęcia rozpoczną się w 2018 roku, „Gotham City Sirens”, który ma opowiedzieć o żeńskich czarnych charakterach z uniwersum DC oraz niezatytułowanego filmu o relacji Jokera i jego partnerki w zbrodni, powstanie jeszcze jeden, oddzielny film DC z udziałem Robbie. I będzie on w całości poświęcony Harley Quinn.

Aktorka wielokrotnie powtarzała, że bardzo lubi swoją bohaterkę i z przyjemnością wcieli się w nią ponownie. W ostatniej rozmowie z MTV zdradziła natomiast, że jest w trakcie przygotowań do nowego filmu z jej udziałem, w którym nie tylko zagra, ale także go wyprodukuje! Robbie powiedziała wprost:

"

Pracuję od jakiegoś czasu nad oddzielnym spin-offem Harley. "

By uporządkować fakty, dziennikarz zapytał aktorkę, czy chodzi o „Gotham City Sirens” lub film o Jokerze i Harley, na co Robbie zdecydowanie odparła:

"

Nie. To coś totalnie oddzielnego. "

Później dodała jednak:

"

Tyle się teraz dzieje, że nie jestem już pewna. Szczerze, myślę, że nikt nie wie, co będzie kolejną rzeczą, która powstanie. Ale myślę, że wszyscy chcą zobaczyć Harley z powrotem na ekranie, wię wszyscy pracują nad różnymi wersjami tego, co się wydarzy. "

Czyżby Robbie zorientowała się, że powiedziała za dużo? A może faktycznie ilość projektów, które przygotowuje Warner Bros. we współpracy z DC jest tak ogromna, że nawet twórcy gubią się w tym wszystkim? Trudno powiedzieć. Możemy być jednak pewni, że Margot Robbie powróci w roli szurniętej Harley i to niejednokrotnie. Całą rozmowę aktorki z MTV możecie zobaczyć w materiale poniżej:

Na razie nieznana jest jeszcze data premiery żadnego z powyższych filmów. Niemniej, samą Margot Robbie będziemy mogli oglądać już niebawem w filmie „I, Tonya”. Aktorkę chciałby też zaangażować Quentin Tarantino, który planuje obsadzić ją w swoim nowym filmie jako Sharon Tate.

Natalia Hluzow
Tagi: Harley Quinn DC Comics Suicide Squad