Marilyn Manson morderczym golibrodą w zapowiedzi „Salem”

Robert Skowronski
08.08.2016 14:32
Marilyn Manson morderczym golibrodą w zapowiedzi „Salem” Fot. kadr z wideo

Życie golibrody w Salem nie jest, jak mogłoby się wydawać, nudne i wypełnione rutyną. Trzeba być jednak psychopatycznym Thomasem Dinleyem.

Właśnie w tę postać wcieli się Marilyn Manson w serialu stacji WGN America (w Polsce można go oglądać na kanale Fox). Thomas Dinley opisywany jest jako golibroda, ale także chirurg amator. Można zatem wybrać się do niego, aby przystrzyc włosy lub zarost, ale jest też w stanie zaoferować rozprucie człowieka i doprowadzenie go do śmierci. To zresztą ukazuje teaser produkcji. Pełny obraz tego, jak poradził sobie Marilyn Manson w 3. sezonie „Salem” otrzymamy na Halloween, gdyż produkcja zadebiutuje 2 listopada 2016 roku.

„Salem” przytacza historię o XVII-wiecznych procesach czarownic w Massachusetts. Na ekranie pojawiają się tacy aktorzy, jak Janet Montgomery, Shane West, Seth Gabel, Ashley Madekwe i Tamzin Merchant. Za produkcję serialu odpowiadają Brannon Braga i Adam Simon.

Serial został stworzony przez Brannona Bragę i Adama Simona. Panowie są również jego producentami wykonawczymi do spółki z Kelly Souders, Brianem Petersonem oraz Jeffem Kwatinetzem i Joshem Barrym z Prospect Park’s.

Zobaczcie udostępniony fragment serialu z udziałem Marilyna Mansona:

Marilyn Manson opowiedział o tym, jak postrzega postać Thomasa Dinleya:

Jest on kimś w rodzaju adwokata diabła albo jego najlepszym przyjacielem. Nie ma on żadnego kręgosłupa moralnego. Miejsce, w którym prowadzi swój biznes nie jest wcale tak różne od mojego domu. Sam kolekcjonuję sporo medycznych przyrządów.

Początkowo rola nie była pisana z myślą o Mansonie. Jednak twórcy usłyszeli, że muzyk chciałby zagrać w ich produkcji i pomyśleli, że może jest to właśnie bohater, który będzie pasować do jego osoby. Brannon Braga wyznał, że Mansonowi w mgnieniu oka udało się tchnąć życie w naszkicowanego w scenariuszu bohatera - wniósł w niego pewną dozę dziwności. Podobno muzyk nie był pewny jak zagrać Dinleya dopóki reżyser nie poradził mu, żeby przynajmniej częściowo był po prostu sobą.

Brannon Braga dodał także, że golibroda będzie miał coś z tego ukazanego przez Johnny'ego Deppa w filmie Tima Burtona. Mamy się nie zdziwić, jeżeli zobaczymy na ekranie mięsne ciasta.

Nowy sezon „Salem” ma ukazać wojnę między diabłem a wiedźmą Mary Sibley (Janet Montgomery), która zginęła wraz z ostatnią serią odcinków. Będzie jednak przywrócona do życia.

Z kolei w muzycznym życiu Marilyna Mansona nie dzieje się zbyt dobrze. Artysta nie jest w zbyt dobrej koncertowej formie. Co prawda od zawsze stosował estetykę szoku, ale bełkotanie tekstów, spadanie ze sceny i podobne zachowania, raczej nie są częścią scenicznej kreacji. Miejmy nadzieję, że jego kondycja podniesie się wraz z premierą 10. studyjnego albumu zatytułowanego „Say10”. 

Jak Wam się podoba zapowiedź 3. sezonu „Salem”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.