12.05.2017 10:07

Marilyn Manson śpiewa o Jezusie w zwiastunie „Let Me Make You A Martyr”

Wraz ze zbliżającą się premierą filmu „Let Me Make You A Martyr” dostępny jest nowy zwiastun, a w nim Marilyn Manson jako psychopatyczny zabójca.

Marilyn Manson śpiewa o Jezusie w zwiastunie „Let Me Make You A Martyr”
foto: kadr z wideo

Autor „Antichrist Superstar” być może zalicza liczne wpadki na scenie, ale przynajmniej na ekranie prezentuje klasę - to przynajmniej sugeruje poniższy trailer, jak i opinie krytyków w nim zawarte. „Let Me Make You A Martyr” to film Coreya Asrafa i Johna Swaba, a trafi on na rynek VOD 6 czerwca 2017 roku. O czym będzie opowiadać?

Drew Glass (Niko Nicotera), to młody człowiek, który wrócił do swojego rodzinnego miasta po latach nieobecności. Krzyżują się ze sobą drogi jego i jego ojca, Larry'ego Glassa (Mark Boone Junior), lokalnego przywódcy przestępczego światka. Bohater pojednuje się także ze swoją adoptowaną siostrą i jednocześnie obiektem westchnień, June Glass (Sam Quartin). Rodzeństwo planuje wspólną ucieczkę i zapomnienie o skomplikowanej przeszłości. Postanawiają zabić Larry'ego. Ten jednak odkrywa ich zamiary i wynajmuje płatnego zabójcę (Marilyn Manson), który ma rozwiązać problem.

Zobaczcie zwiastun „Let Me Make You A Martyr”:

Jak Marilyn Manson trafił do obsady filmu? Okazuje się, to przyjaźnie zawarte na planie „Synów Anarchii”, gdzie muzyk grał przywódcę gangu amerykańskich nazistów, zaowocowały nową filmową propozycją...

"

To Mark zaangażował mnie w ten projekt. Jesteśmy przyjaciółmi od czasów grania w serialu. To taki mój niechciany mentor. Często mówi mi, co mam robić. Zawsze zachęca mnie do wielu rzeczy, ale jednocześnie jest w tym bardzo władczy. Tłumaczy: „Musisz to zrobić sku*wysynu. Spodoba ci się”. "

Zobaczcie plakat zapowiadający film:

unnamed47

Jedną z ostatnich ról Marilyna Mansona pozostaje występ w 3. sezonie „Salem”. Muzyk wcielił się tam w psychopatycznego Thomasa Dinleya, golibrodę z tytułowego miasteczka. Początkowo rola nie była pisana z myślą o Mansonie. Jednak twórcy usłyszeli, że muzyk chciałby zagrać w ich produkcji i pomyśleli, że może jest to właśnie bohater, który będzie pasować do jego osoby.

Dyskografię artysty zamyka jak dotychczas „The Pale Emperor” z 2015 roku. Jednak jeszcze w tym roku (prawdopodobnie) mamy dostać album pierwotnie zatytułowany „Say10”. Artysta zmienił jednak jego nazwę na „Heaven Upside Down”.

Jak Ci się podoba zwiastun „Let Me Make You A Martyr”?

Robert Skowronski
Tagi: Marilyn Manson Zwiastuny