Mark Hamill zareagował na swoją kasetę z castingu do "Gwiezdnych wojen" [WIDEO]

06.11.2019 15:14
Mark Hamill zareagował na swoją kasetę z castingu do "Gwiezdnych wojen" [WIDEO] Fot. . Stewart Cook/Variety/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Mark Hamill ma do siebie ogromny dystans i już nie raz udowodnił to swoim fanom. Tym razem aktor postanowił obejrzeć swoją kasetę z castingu do "Gwiezdnych wojen".

Większość z nas kojarzy Marka Hamilla z rolą Luke'a Skywalkera z "Gwiezdnych wojen". Trzy części nakręcone przez George'a Lucasa zaliczane są do Kina Nowej Przygody. Tym terminem określa się produkcje, które odnowiły i ożywiły kino przygodowe. Nie tylko produkcja, ale i rola Marka zapisały się na kartach historii. Hamil, jak każdy inny początkujący aktor, musiał przejść casting, żeby zdobyć rolę Luke'a. Jesteście ciekawi, jak wyglądało takie nagranie?

Mark Hamill zareagował na swoja kasetę z castingu do "Gwiezdnych wojen" [WIDEO]

W najnowszym filmiku, który pojawił się na kanale Omaze na YouTubie, Mark Hamill powraca do przeszłości. Na nagraniu pokazana jest reakcja aktora na swoją kasetę z castingu do "Gwiezdnych wojen". Na samym początku aktor śmieje się ze swojego sposobu mówienia. Podkreśla to pytaniem "kto tak gada?" i chowa głowę w dłoniach. 

Przeczytaj także

Nagranie zostało stworzone jako przedsmak wspólnej kolacji z Markiem Hamillem. Okazuje się, że to jeden z elementów akcji, która ma wesprzeć USC McMorrow Neighborhood Academic Initiative - program stworzony dla uczniów z południowego i wschodniego Los Angeles, który ma pomóc im zostać przyjętym na uczelnię lub uniwersytet. Ci, którzy pragną zjeść kolację z aktorem z "Gwiezdnych wojen" muszą wpłacić darowiznę na tę akcję. To jednak nie wszystko. Jeden z darczyńców dostanie również wejściówkę na specjalny pokaz najnowszej części "Gwiezdnych wojen", który odbędzie się 20 grudnia 2019 roku.

Zobacz także: Posłuchaj premierowego utworu George'a Michaela do filmu "Last Christmas"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.