Mark Hamill trolluje Johna Boyegę, bo ten zgubił scenariusz "Gwiezdnych wojen IX"

03.12.2019 10:13
Mark Hamill trolluje Johna Boyegę, bo ten zgubił scenariusz "Gwiezdnych wojen IX" Fot. Frazer Harrison/Getty AFP/East News

Niedawno dowiedzieliśmy się, że na eBayu pojawił się kiedyś scenariusz IX części "Gwiezdnych wojen". Kilka dni później okazało się, że całe zamieszanie zostało spowodowane przez Johna Boyegę. 

Reżyser i scenarzysta J.J. Abrams potwierdził, że historia o zaginionym scenariuszu do "Gwiezdnych wojen: Skywalker. Odrodzenie" jest prawdziwa. Jeden z członków obsady faktycznie zgubił swój skrypt. Kilka dni temu cały incydent został po raz kolejny potwierdzony - tym razem przez Johna Boyegę. Aktor przyznał, że to on jest winowajcą całej sytuacji. Na szczęście scenariusz szybko został kupiony przez pracowników Disneya.

Star Wars IX - Mark Hamill trolluje Johna Boyegę

Oczywiście cała sytuacja jest obecnie wspominana raczej z uśmiechem, a sam Boyega stał się obiektem żartów innych członków obsady. Jednym z naczelnych śmieszków jest oczywiście Mark Hamill, który nie omieszkał strollować młodego aktora na Twitterze:

Synu - ja tylko opublikowałem to, by odciągnąć ludzi od pewnej historii o tym, że ktoś się przeprowadził i zapomniał wziąć ze sobą scenariusza do "Gwiezdnych wojen". Później był on sprzedany na eBayu. Co za dureń by to zrobił? Wyślę ci wiadomość, kiedy dowiedzą się, co za półgłówek to zrobił - tata.

Przeczytaj także

Główne role w filmie "Star Wars IX" zagrają: Daisy Ridley, wspomniany John Boyega, Oscar Isaac, Adam Driver, Kelly Marie Tran, Anthony Daniels, Keri Russell, Richard E. Grant, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Joonas Suotamo, Ian McDiarmid, Billy Dee Williams, Carrie Fisher oraz oczywiście Mark Hamill. "Skywalker. Odrodzenie" zadebiutuje w kinach 20 grudnia 2019 roku. 

Zobacz także: Baby Yoda w wersji homemade trafił do sprzedaży. Jest paskudny i potwornie drogi

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.