Mark Ruffalo opowiedział o scenie śmierci Hulka. Czy superbohater miał zginąć w "Avengers: Infinity War"?

Sergiusz Kurczuk
16.04.2019 11:58
Avengers: Endgame|undefined Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

W "Avengers: Infinity War" poległo wielu superbohaterów Marvela. Mark Ruffalo nie był do końca pewien, czy grany przez niego Hulk również należy do ofiar Thanosa.

Dla wielu widzów zakończenie "Avengers: Infinity War" było wielkim zaskoczeniem. Herosi, którzy do tej pory zawsze wygrywali ze swoimi wrogami, zostali kompletnie rozgromieni. W walce z Thanosem nie zdołał im pomóc nawet sam Thor ani długo nieobecny na Ziemi Hulk. Szalony Tytan zebrał Kamienie Nieskończoności i wymazał z istnienia połowę populacji wszechświata, łącznie z wieloma superbohaterami.

Przeczytaj także

Okazuje się, że wcielający się w Zielonego Giganta Mark Ruffalo nie był pewny losu swojej postaci aż do premiery 3. części "Avengers".

"Avengers: Infinity War" - czy Hulk miał zginąć w filmie?

Obecnie trwa trasa promocyjna zwieńczenia walki z Thanosem - filmu "Avengers: Endgame". Serwis Yahoo! rozmawiał z odtwórcą roli nie tylko na temat nadchodzącej produkcji, ale również poprzedniej części serii Marvel Studios. Ruffalo został zapytany o to, czy wiedział, że jego postać przeżyje potyczkę z fioletowym złoczyńcą. Aktor zdradził pewien ciekawy szczegół dotyczący zdjęć na planie "Infinity War".

Nie wiedziałem, dopóki nie zobaczyłem filmu. W jednym ujęciu zniknąłem, w drugim przeżyłem.

Oznacza to, że bracia Russo postanowili nakręcić alternatywną wersję wydarzeń, które miały miejsce po pstryknięciu Thanosa.

Chociaż za chwilę pojawią się teorie głoszące, że być może niewykorzystana śmierć Hulka to w rzeczywistości fabuła "Endgame", ale najprawdopodobniej twórcy zdecydowali się dołożyć sobie i aktorom pracy, by uniknąć potencjalnych spoilerów. Tym bardziej że Ruffalo jest znany z tego, że lubi zdradzać co wydarzy się w filmach Marvela, zanim trafią one do kin. Podobnie było w przypadku Toma Hollanda. Odtwórca Spider-Mana również kilkukrotnie zaspoilerował pewne szczegóły fabularne, w związku z tym podczas kręcenia "Infinity War" nie wiedział, że odgrywa dezintegrację swojego bohatera.

Przeczytaj także

Co ciekawe Ruffalo był przekonany, że twórcy zdecydowali się zabić jego postać, żeby w przyszłości uniknąć dalszych wpadek aktora podczas wywiadów.

Byłem pewien, że to będę ja. Jak w programie Ryzykanci. Kto zostanie wyrzucony z wyspy? Prawdopodobnie ja sobie na to zasłużyłem. To jak Project Runway dla spoilujących.

"Avengers: Endgmae" - kiedy premiera?

Nie oznacza to oczywiście, że fani Hulka nie muszą się martwić o swojego ulubionego bohatera. Istnieje spora szansa, że oryginalni członkowie Avengers poświęcą się w walce z Thanosem, by ocalić swoich poległych kompanów. Czy najsilniejszy z superbohaterów Marvel Studios zginie w "Avengers: Ensgame"? Przekonamy się już 25 kwietnia 2019 roku, kiedy film trafi do polskich kin.

>>Zobacz też: Fragmenty „Avengers 4” potwierdzają, że Hulk będzie nosił kostium<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.