Mark Ruffalo podsumował rok 2020 memem z "Thora: Ragnarok"

04.01.2021 15:25
Mark Ruffalo podsumował rok 2020 memem z "Thora: Ragnarok" Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Nareszcie koniec. Rok 2020 w końcu odchodzi w zapomnienie. Postanowił go stylowo pożegnać Mark Ruffalo, dzieląc się fragmentem jednego ze swoich filmów.

Mark Ruffalo żegna rok 2020 memem 

Aktor znany z grania Bruce'a Bannera/Hulka w filmach z Marvel Cinematic Universe postanowił pożegnać rok 2020 w bardzo sympatyczny sposób. Ruffalo zainspirował się swoją koleżanką po fachu, Kerry Washington i postanowił opisać 2020 jednym zdjęciem. Wybrał mądrze, ponieważ użył kadru z "Thora: Ragnarok".

Polecamy

Aktor wykorzystał scenę, w której Bruce Banner powraca do własnego ciała po kilku latach bycia Hulkiem. Po uświadomieniu sobie, że jest na obcej planecie, bohater mówi Thorowi:

Jesteśmy na planecie, która jest zaprojektowana tak, by mnie stresować.

Polecamy

Niedawno potwierdzono, że Mark Ruffalo powróci do swojej roli w serialu "She-Hulk", gdzie główną rolę zagra Tatiana Maslany. Aktor wówczas napisał na Twitterze: "Brakowało wam Hulka?". Na razie data premiery jest nieznana. Nie wiemy też, ile czasu na ekranie spędzi Ruffalo.

W komiksach tytułowa bohaterka (naprawdę nazywa się Jennifer Walters) jest bardzo dobrą prawniczką, która staje się ofiarą wypadku. W wyniku transfuzji otrzymuje zmutowaną krew swojego kuzyna, Bruce'a Bannera. W serialu pojawi się również Tim Roth, który w filmie "Incredible Hulk" z 2008 roku grał złoczyńcę Abomination.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.