Mark Ruffalo pokazał, co by było gdyby Hulk opuścił dzień nóg na siłowni

23.08.2019 11:01
Mark Ruffalo pokazał, co by było gdyby Hulk opuścił dzień nóg na siłowni Fot. kadr z filmu Avengers

W sieci pojawiło się zdjęcie z planu "Avengers: Endgame", zdradzające, jak powstawała postać Hulka. Mark Ruffalo opatrzył je zabawnym podpisem.

Nie ma chyba silniejszego superbohatera Marvel Studios niż Hulk. Zielony potwór to czysta potęga, którą przez wiele filmów nie sposób było zatrzymać. Żeby powołać do życia alter ego Bruce'a Bannera, twórcy efektów specjalnych musieli się sporo namęczyć. W końcu herosa gra Mark Ruffalo, który nie należy do kulturystów. Gwiazdor zdradził, jak powstawał Hulk, nie szczędząc sobie okazji do żartów.

"Avengers: Endgame" - Mark Ruffalo pokazał zdjęcie zza kulis

Hulk to dość fascynująca postać, jeśli chodzi o sferę charakterologiczną - z jednej strony bojaźliwy naukowiec z drugiej, potwór o umyśle dziecka, niekontrolujący swojej potężnej siły. Z czasem jednak historia wiecznej ucieczki przed wojskiem niezrozumianego przez społeczeństwo antybohatera się znudziła, nawet w komiksach. Z tego powodu filmowy Hulk przeszedł znaczną metamorfozę od momentu swojego debiutu w 2008 roku.

W filmie "Avengers: Endgame" Hulk przeszedł kolejną przemianę - stał się Professorem Hulkiem - genialny umysł Bruce'a Bannera zamknięty w ciele Zielonego Giganta. Mimo pośredniej formy nowe wcielenie Hulka nadal odznaczało się ogromnymi rozmiarami. Żeby ułatwić pracę specom od CGI, Mark Ruffalo musiał nosić na planie specjalny kostium zaznaczający wymiary bohatera.

Na Twitterze Ruffalo pojawiło się zdjęcie z planu "Avengers: Endgame", na którym widzimy Ruffalo w wyżej wspomnianym kostiumie. Aktor zażartował sobie z tego, jak w nim wygląda.

Nie pomijajcie dni nóg.

Swoim żartem Ruffalo odniósł się do najczęściej zaniedbywanej na siłowni partii ciała oraz różnego rodzaju memów na tent temat. Zatem, jeśli przyjdzie Wam do głowy pomysł, żeby odpuścić sobie ćwiczenia nóg, ten obrazek powinien być dla Was przestrogą.

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" na Blu-ray i DVD - kiedy premiera?

To nie jedyny zakulisowy materiał, który mogą zobaczyć fani filmów Marvela. 30 lipca 2019 roku odbyła się premiera cyfrowej wersji "Avengers: Endgame", a dwa tygodnie później film trafił na płyty Blu-ray i DVD. W Polsce domową edycję czwartej części "Avengers" można będzie nabyć 4 września 2019 roku. Oprócz samego filmu pojawi się w niej wiele dodatków, między innymi wpadki z planu, usunięte sceny, czy rozmowy z aktorami i twórcami.

Zobacz też: "Avengers: Endgame" - w filmie prawie pojawił się Red Hulk

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.