08.03.2018 11:46

Mark Strong jako Doktor Sivana w nowym wideo z planu „Shazama!”

Czujni fani nadchodzącego filmu o DC uchwycili wideo z planu „Shazama!”, który obecnie kręcony jest w kanadyjskim Toronto. Zobaczcie jak w roli złoczyńcy prezentuje się Mark Strong. 

Mark Strong
foto: YANN COATSALIOU/AFP/EAST NEWS

Na początku marca 2018 roku do sieci trafiły pierwsze zdjęcia Zachary'ego Leviego w tytułowej roli. Kostium superbohatera na tych fotosach wygląda, jakby był żywcem wyciągnięty z komiksów o Shazamie, co spotkało się z ciepłym przyjęciem przez fanów DC. Twórcy wciąż pozostają w Toronto, które w filmie będzie służyło za Fawcett City, miasto, którego broni w komiksach tytułowy heros.

Dzięki temu, fani wiedzą gdzie szukać ekipy filmowej, a co za tym idzie, nagrywają wideo z planu nadchodzącej produkcji o komiksowym superherosie. Najnowsze filmiki rzucają światło dzienne na Marka Stronga, wcielającego się w głównego antagonistę filmu, Doktora Sivana. Zobaczcie jak Shazam radzi sobie z potężnym przeciwnikiem:

Jak wypadnie Mark Strong w filmie „Shazam”?

W krótkim wideo widzimy jak Sivana obezwładnia Shazama, rzucając go na radiowóz policyjny, a następnie pokonuje policjantów krótkim machnięciem ręki. To sugeruje, że postać Stronga będzie używała magii lub innej zaawansowanej technologii pozwalającej na takie nadludzkie czyny. Po wszystkim, złoczyńca podchodzi do poszkodowanego herosa i (prawdopodobnie) zaczyna mu grozić.

Pojawiło się również inne wideo z planu, na którym widzimy jak Shazam ratuje autobus pełen ludzi. Pasażerowie wychodzą z pojazdu całkowicie zaskoczeni sytuacją i szybko zaczynają ewakuować się z miejsca wypadku. Kiedy w końcu heros zostaje sam, zaczyna celebrować tańcem. Jest to całkowicie naturalna reakcja czternastolatka po dokonaniu takiego czynu. Humor i pozytywne emocje to coś, czego ostatnim filmom DC brakowało. Wygląda na to, że twórcy „Shazama!” postanowili to zmienić:

Efekty finalne przedstawionych scen zobaczymy na ekranach kin dopiero 5 kwietnia 2019 roku, bo właśnie wtedy odbędą się pierwsze seanse „Shazama!”.

Kamil Kacperski
Tagi: News Shazam-