Mark Strong jako Doktor Sivana w nowym wideo z planu „Shazama!”

Kamil Kacperski
08.03.2018 11:46
Mark Strong jako Doktor Sivana w nowym wideo z planu „Shazama!” Fot. YANN COATSALIOU/AFP/EAST NEWS

Czujni fani nadchodzącego filmu o DC uchwycili wideo z planu „Shazama!”, który obecnie kręcony jest w kanadyjskim Toronto. Zobaczcie jak w roli złoczyńcy prezentuje się Mark Strong. 

Na początku marca 2018 roku do sieci trafiły pierwsze zdjęcia Zachary'ego Leviego w tytułowej roli. Kostium superbohatera na tych fotosach wygląda, jakby był żywcem wyciągnięty z komiksów o Shazamie, co spotkało się z ciepłym przyjęciem przez fanów DC. Twórcy wciąż pozostają w Toronto, które w filmie będzie służyło za Fawcett City, miasto, którego broni w komiksach tytułowy heros.

Dzięki temu, fani wiedzą gdzie szukać ekipy filmowej, a co za tym idzie, nagrywają wideo z planu nadchodzącej produkcji o komiksowym superherosie. Najnowsze filmiki rzucają światło dzienne na Marka Stronga, wcielającego się w głównego antagonistę filmu, Doktora Sivana. Zobaczcie jak Shazam radzi sobie z potężnym przeciwnikiem:

Jak wypadnie Mark Strong w filmie „Shazam”?

W krótkim wideo widzimy jak Sivana obezwładnia Shazama, rzucając go na radiowóz policyjny, a następnie pokonuje policjantów krótkim machnięciem ręki. To sugeruje, że postać Stronga będzie używała magii lub innej zaawansowanej technologii pozwalającej na takie nadludzkie czyny. Po wszystkim, złoczyńca podchodzi do poszkodowanego herosa i (prawdopodobnie) zaczyna mu grozić.

Pojawiło się również inne wideo z planu, na którym widzimy jak Shazam ratuje autobus pełen ludzi. Pasażerowie wychodzą z pojazdu całkowicie zaskoczeni sytuacją i szybko zaczynają ewakuować się z miejsca wypadku. Kiedy w końcu heros zostaje sam, zaczyna celebrować tańcem. Jest to całkowicie naturalna reakcja czternastolatka po dokonaniu takiego czynu. Humor i pozytywne emocje to coś, czego ostatnim filmom DC brakowało. Wygląda na to, że twórcy „Shazama!” postanowili to zmienić:

Efekty finalne przedstawionych scen zobaczymy na ekranach kin dopiero 5 kwietnia 2019 roku, bo właśnie wtedy odbędą się pierwsze seanse „Shazama!”.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.