Martwa dziewczynka wraca do życia w nowym zwiastunie horroru "Smętarz dla zwierzaków"

Sergiusz Kurczuk
02.04.2019 10:59
Martwa dziewczynka wraca do życia w nowym zwiastunie horroru "Smętarz dla zwierzaków" Fot. kadr z filmu Smętarz dla zwierzaków

W sieci pojawił się finałowy zwiastun horroru na podstawie powieści Stephena Kinga pod tytułem "Smętarz dla zwierzaków". Czy przeraża jak słynna książka?

Stephen King to bardzo popularny pisarz powieści grozy. Nic dziwnego, że wiele jego bestsellerów doczekało się kinowych adaptacji. Niektóre nawet kilku. Tak właśnie jest w przypadku "Smętarz dla zwierzaków", którego nowa wersja niedługo trafi na kinowe ekrany na całym świecie. Twórcy filmu zaprezentowali nowy zwiastun, przedstawiający przerażającą dziewczynkę, która wróciła do świata żywych.

Przeczytaj także

"Smętarz dla zwierzaków" - nowy zwiastun filmu na podstawie powieści Stephena Kinga

Twórcy adaptacji "Smętarza dla zwierzaków" zdecydowali się na kilka odstępstw od oryginału, ale na razie reakcje na nadchodzący film są nadzwyczaj pozytywne. Nowy trailer powinien utwierdzić w przekonaniu, że produkcja zadowoli fanów twórczości Kinga. Co w nim zaprezentowano?

Twórcy zdecydowali się postawić sprawę jasno i na etapie marketingu zdradzić, o co chodzi w fabule "Smętarza dla zwierzaków". W filmie zobaczymy historię szczęśliwej rodziny Creedów, którą rozdziera tragiczne wydarzenie. Po przeprowadzce do cichego miasteczka w Maine dochodzi do wypadku samochodowego, w którym ginie starsza córka głównych bohaterów. Niepogodzony ze stratą dziecka Louis i jego żona Rachel dowiadują się od swojego sąsiada, że nieopodal ich nowego domu znajduje się tajemnicze cmentarzysko zwierząt. Krążą o nim straszliwe legendy, które popychają Louisa do czynu, wyzwalającego niepojęte zło.

"Smętarz dla zwierzaków" - kiedy premiera?

Film w reżyserii Kevina Kölscha i Dennisa Widmyera trafi do polskich kin już 3 maja 2019 roku. W rolach głównych zobaczymy Jasona Clarke'a, Johna Lithgowa oraz Amy Seimetz. Czy produkcja okaże się wystarczająco straszna dla fanów twórczości Kinga? Przekonamy się za kilkanaście tygodni.

>>Zobacz też: Horrory 2019: Najlepsze filmy. Co warto obejrzeć?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.