Marvel Studios rozpoczęło realizację filmu „Spider-Man: Far From Home”. Są już pierwsze zdjęcia z planu

Sergiusz Kurczuk
03.07.2018 17:44
Marvel Studios rozpoczęło realizację filmu „Spider-Man: Far From Home”. Są już pierwsze zdjęcia z planu Fot. Chuck Zlotnick/East News

Tom Holland ponownie wcieli się w Spider-Mana. Jon Watts rozpoczął pracę nad sequelem filmu „Spider-Man: Homecoming”. W sieci można znaleźć pierwsze fotki z plany zdjęciowego.

W dzisiejszym świecie nic się nie ukryje, szczególnie, kiedy kręci się produkcję, na którą czekają miliony fanów na całym świecie. W połowie czerwca Tom Holland gościł na Ace Comic Con w Seattle. Aktor zapowiedział, że niebawem rozpoczną się zdjęcia do sequela filmu „Spider-Man: Homecoming”. Przy okazji zdradził, że tytuł filmu to „Spider-Man: Far from Home”. Kilkanaście dni później Holland pojawił się na planie zdjęciowym do kolejnej produkcji Marvel Studios. 

„Spider-Man: Far from Home” - zdjęcia z planu

Nie trzeba było długo czekać, żeby zajrzeć za kulisy filmu Jona Wattsa. 2 lipca 2018 roku rozpoczęto produkcję, a już pojawiły się pierwsze fotki z planu zdjęciowego w Atlancie, przedstawiające między innymi Toma Hollanda. 

Na zdjęciach może nie widać zbyt dużo, ale fani Ścianołaza na pewno są podekscytowani kolejną solową przygodą bohatera. A mają na co czekać. Na razie nie wiele wiadomo na temat fabuły filmu, ale potwierdzono, że jego akcja wyjdzie poza Nowy Jork. Kevin Feige zasugerował, że historia będzie się rozgrywać podczas wakacji Petera Parkera, który odwiedzi Europę. Chłopak spotka na swojej drodze tajną agentkę, w której fani komiksów widzą Jessicę Drew - Spider-Woman. Nowym wrogiem Spider-Mana ma zostać Mysterio. Przeciwnika ma zagrać Jake Gyllenhaal, chociaż na razie nie potwierdzono tej informacji. 

Po zakończeniu zdjęć w USA ekipa ma się przenieść do Londynu, gdzie powstanie dalsza część filmu. Premiera „Spider-Man: Far from Home” została zaplanowana na 5 lipca 2019 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.