Marvel chce, żeby w trakcie seansów "Avengers: Endgame" była przerwa

Kamil Kacperski
07.02.2019 14:15
Marvel chce, żeby w trakcie seansów "Avengers: Endgame" była przerwa Fot. kadr z filmu

Według nowych plotek pojawiających się wokół nadchodzącego "Avengers: Endgame", kolejny film z MCU będzie miał przerwę w połowie seansu. To wszystko po to, by zapewnić jak największy komfort dla fanów. 

Według informacji udostępnionych przez Alexa Cerny'ego, dziennikarza pracującego dla ComingSoon.net i wielu innych mniejszych i większych publikacji, Marvel planuje wprowadzić przerwę w trakcie wszystkich seansów "Avengers: Endgame". Ma to być spowodowane zapewnieniem komfortu osób, które pójdą na seans ze swoimi dziećmi - w końcu najmłodsi mogą mieć problem ze wstrzymaniem potrzeb fizjologicznych przez około 3 godziny, ponieważ tyle właśnie ma trwać film "Avengers: Endgame".

Avengers: Endgame z przerwą w trakcie seansu?

Jak wspomnieliśmy, poinformował o tym Alex Cerny, który dodał również, że "przerwy są świetne, bo powodują, że film jest bardziej epicki":

Jednak sam dziennikarz chwilę później napisał, że "nie sądzi, żeby do tego faktycznie doszło", ale "bardzo chciałby, żeby Marvel umieścił w Endgame przerwę":

Inaczej: przerwa byłaby świetna. Uważam, że długie filmy stają się wtedy jeszcze pełniejszymi i bardziej kinowymi doświadczeniami. Jednak szczerze wątpię, że w "Avengers: Endgame" będzie przerwa. Wątpię, żeby ten pomysł im się specjalnie podobał.

Przeczytaj także

Reżyserowie Avengers: Endgame o filmie

Niedawno panów Anthony'ego i Joe Russo zapytano o to, co im najbardziej przeszkadzało podczas nagrań do "Infinity War" i "Endgame". Ich odpowiedź? To, że kręcili obydwie części praktycznie na raz:

Myślę, że największym wyzwaniem było znalezienie balansu między tymi filmami. Ponieważ każdy z nich jest tak kompleksowy, że tworzenie dwóch na raz było zbyt wymagające. Więc w trakcie całego procesu staraliśmy się znaleźć miejsca, w których nasze skupienie było tylko na warstwie narracyjnej. I chociaż filmy są ze sobą bardzo połączone, to są jednak kompletnie oddzielnymi historiami.

"Avengers: Endgame" zadebiutuje w kinach już 25 kwietnia 2019 roku. Półtora miesiąca wcześniej będziemy mogli natomiast zobaczyć "Kapitan Marvel", a w lipcu 2019 roku zadebiutuje "Spider-Man: Far From Home". 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.