Marvel stworzy multiwersum Spider-Mana z Hollandem, Garfieldem i Maguire'em?

29.10.2019 11:15
Marvel stworzy multiwersum Spider-Mana z Hollandem, Garfieldem i Maguire'em? Fot. materiały prasowe Marvel Studios

Pojawiły się pogłoski związane z kinowym światem Marevla. Zgodnie z nimi czeka nas multiwersum Spider-Mana.

"Avengers: Endgame" i "Spider-Man: Far From Home" to filmy, które wprowadziły w świat MCU pojęcie multiwersum. Wszystko wskazuje na to, że w kolejnych fazach wątek ten będzie stale rozwijany. Czeka nas w końcu premiera sequela "Doktora Strange'a" o podtytule "In the Multiverse of Madness". Pojawiły się jednak pogłoski o wprowadzeni motywu, na który fani czekali od lat. Czy będzie nam dane zobaczyć trzech dotychczasowych Spider-Manów w jednej produkcji?

Marvel stworzy multiwersum Spider-Mana?

Jak podaje portal ScreenGeek, z obozu Marvela dotarły pogłoski jakoby planowano wprowadzić wątek multiwersum związany z postacią Petera Parkera. Zalążkiem przedsięwzięcia miałoby być wprowadzenie postaci Spider-Mana do trzeciej części "Venoma". Miałoby to stworzyć podwaliny pod adaptację Spider-Verse, w którym wystąpiliby Tom Holland, Andrew Garfield i Tobey Maguire.

Przeczytaj także

Gdyby pogłoski okazały się prawdą, Marvel poszedłby w ślady uniwersum DC, które tworzy właśnie ogromny crossover zatytułowany "Crisis On Infinite Earths". Pojawią się tam różne wersje znanych superbohaterów, z aktorami, którzy wcielali się w ich role na przestrzeni lat.

Przeczytaj także

Czy pogłoski okażą się prawdą? Na odpowiedź przyjdzie nam zapewne długo poczekać. Druga odsłona "Venoma" ukaże się 2 października 2020 roku, zaś trzeci "Spider-Man" z Tomem Hollandem zadebiutuje 16 lipca 2021 roku. Jeśli faktycznie czeka nas adaptacja Spider-Verse, właśnie w tych filmach powinny pojawić się pierwsze wskazówki.

Zobacz też: Tommy Wiseau chce wyreżyserować 4. część "Spider-Mana"

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.