29.10.2019 11:15

Marvel stworzy multiwersum Spider-Mana z Hollandem, Garfieldem i Maguire'em?

Pojawiły się pogłoski związane z kinowym światem Marevla. Zgodnie z nimi czeka nas multiwersum Spider-Mana.

Foto: materiały prasowe Marvel Studios
Foto: materiały prasowe Marvel Studios

"Avengers: Endgame" i "Spider-Man: Far From Home" to filmy, które wprowadziły w świat MCU pojęcie multiwersum. Wszystko wskazuje na to, że w kolejnych fazach wątek ten będzie stale rozwijany. Czeka nas w końcu premiera sequela "Doktora Strange'a" o podtytule "In the Multiverse of Madness". Pojawiły się jednak pogłoski o wprowadzeni motywu, na który fani czekali od lat. Czy będzie nam dane zobaczyć trzech dotychczasowych Spider-Manów w jednej produkcji?

Marvel stworzy multiwersum Spider-Mana?

Jak podaje portal ScreenGeek, z obozu Marvela dotarły pogłoski jakoby planowano wprowadzić wątek multiwersum związany z postacią Petera Parkera. Zalążkiem przedsięwzięcia miałoby być wprowadzenie postaci Spider-Mana do trzeciej części "Venoma". Miałoby to stworzyć podwaliny pod adaptację Spider-Verse, w którym wystąpiliby Tom Holland, Andrew Garfield i Tobey Maguire.

Genialny fan Spider-Mana stworzył prawdziwą wyrzutnię pajęczyn [WIDEO]
Genialny fan Spider-Mana stworzył prawdziwą wyrzutnię pajęczyn [WIDEO]
Przeczytaj także Genialny fan Spider-Mana stworzył prawdziwą wyrzutnię pajęczyn [WIDEO]

Gdyby pogłoski okazały się prawdą, Marvel poszedłby w ślady uniwersum DC, które tworzy właśnie ogromny crossover zatytułowany "Crisis On Infinite Earths". Pojawią się tam różne wersje znanych superbohaterów, z aktorami, którzy wcielali się w ich role na przestrzeni lat.

Avengers: Endgame
Avengers: Endgame
Przeczytaj także "Avengers: Endgame" - jeden z Avengerów miał zostać wiceprezydentem USA

Czy pogłoski okażą się prawdą? Na odpowiedź przyjdzie nam zapewne długo poczekać. Druga odsłona "Venoma" ukaże się 2 października 2020 roku, zaś trzeci "Spider-Man" z Tomem Hollandem zadebiutuje 16 lipca 2021 roku. Jeśli faktycznie czeka nas adaptacja Spider-Verse, właśnie w tych filmach powinny pojawić się pierwsze wskazówki.

Zobacz też: Tommy Wiseau chce wyreżyserować 4. część "Spider-Mana"

Tagi: Film News Spider-Man Tom Holland Marvel