13.08.2019 15:18

Marvel szuka kogoś, kto mógłby zagrać "króla starożytnej cywilizacji". Czy zbliża się film o Namorze?

Nowe doniesienia zachodniej prasy sugerują, że Marvel Studios poszukuje aktora z azjatycką urodą, który mógłby zagrać króla. Taki opis sugeruje rychłe nadejście Namora do MCU.

Namor
foto: materiały prasowe/Marvel Comics

Ciekawe informacje przekazał portal Geeks Worldwide, który powołując się na wewnętrzne źródła stwierdził, że Marvel Studios poszukuje aktora, który (według opisów) ma bardzo przypominać Namora. Jeden z oryginalnych herosów Marvela wciąż oczekuje swojego ekranowego debiutu, a 4. Faza MCU może być idealnym momentem na pokazanie bohatera fanom, którzy mogą być niezaznajomieni ze starszymi komiksami.

Namor pojawi się w MCU?

Bohater dostał pseudonim "David" i został określony mianem "króla odległego, starożytnego państwa". Marvel Studios szuka aktora, który miałby azjatyckie rysy twarzy, co zgadzałoby się z życzeniami fanów. Ci bowiem od lat prosili szefostwo Marvela, by zatrudniło azjatyckiego aktora do roli księcia Namora. 

Według doniesień GWW, film w którym pojawi się Namor jest już w fazie preprodukcji, zatem bardzo prawdopodobnie podwodny heros pojawi się w produkcji z Fazy 4 - najprawdopodobniej chodzi o "Eternals" ze względu na kosmiczny i "odległy" charakter produkcji. Szczegóły pozostają jednak nieznane. 

X-Men: Red #5
X-Men: Red #5
Przeczytaj także Nietolerancja, strach i aresztowania mutantów, czyli Polska w świecie Marvel Comics

Niewykluczone, że do debiutu Namora zachęcił Marvela sukces komercyjny "Aquamana". Film zarobił w światowym box-offisie ponad 1,1 miliarda dolarów, stając się najlepiej zarabiającym filmem o superherosie ze stajni DC. Włodarze zapewne zauważyli ogromny potencjał drzemiący w swoim podwodnym królu Atlantydy i postanowili zainspirować się dziełem Jamesa Wana, Jasona Momoy i spółki. 

Na razie Marvel Studios nie potwierdza żadnych informacji dotyczących Namora. Nie powinniśmy się też spodziewać jego solowej przygody w najbliższej przyszłości - przynajmniej do czasu 5. Fazy Marvel Cinematic Universe. 

Zobacz także: Marvel niechcący zdradził na Facebooku tytuły 6 filmów z piątej fazy 

Tagi: News Marvel