Marvel udostępnił drugi zwiastun „Czarnej Pantery”

Kamil Kacperski
16.10.2017 15:43
Marvel udostępnił drugi zwiastun „Czarnej Pantery” Fot. kadr z wideo

T’Challa przywdziewa królewskie szaty i bierze sprawy w swoje ręce, ponieważ jego władza nad Wakandą jest zagrożona.

W poniedziałek 16 października 2017 roku oficjalny profil „Czarnej Pantery” na Facebooku udostępnił nowy, drugi zwiastun filmu. Oprócz trailera ukazał się nowy plakat, który zapowiada, że film ukaże się już 16 lutego 2018 roku.

W nowym zwiastunie widzimy całkowicie nowy strój, który przywdziewa superbohater-król:

Oprócz tego dostajemy nowe ujęcia pokazujące afrykańskie państwo Wakandy, poznajemy rodzinę T’Challi, a także dostajemy pierwszy rzut oka na to, co może być wizją Bóstwa Pantery (kadr, w którym młody król podchodzi do drzewa, na którym siedzą prawdziwe czarne pantery). Najciekawszym elementem jest jednak nowy strój Czarnej Pantery, który w ciągu ułamku sekundy potrafi pokryć ciało swojego nosiciela. Robi to ogromne wrażenie.

Jęki zawodu mogą się pojawić kiedy weźmiemy pod uwagę, że główny przeciwnik T’Challi, czyli Erik Killmonger, będzie podszywał się pod króla i również otrzyma swoją wersję stroju Czarnej Pantery. W zwiastunie widzimy, że prawowity król ma fioletowe elementy stroju, a uzurpator złote. Konflikt bohaterów, którzy mają takie same moce jest dość oklepany w Hollywood i nieco żałujemy, że reżyser Ryan Coogler poszedł w tę stronę tworząc historię filmu.  

lltk Fot. foto: materiały prasowe

Wstrzymamy się jednak od ocen dopóki nie zobaczymy filmu. Jak wiadomo zwiastunom nie można do końca ufać, dlatego na razie powiemy tylko, że zapowiada się dobrze. W filmie wystąpi Chadwick Boseman, który zadebiutował jako T’Challa/Czarna Pantera w „Kapitanie Ameryce: Wojnie Bohaterów”, Andy Serkis, który powraca jako Klaw oraz Michael B. Jordan wcielający się w postać Erika Killmongera. Film napisał i wyreżyserował Ryan Coogler.

„Czarna Pantera” wejdzie do kin 16 lutego 2018 roku. Na powrót T’Challi na srebrny ekran nie będziemy musieli jednak długo czekać, ponieważ ma on wystąpić w „Avengers: Infinity War”, które wchodzi do kina 25 kwietnia 2018 roku.  

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.