20.09.2019 11:21

Marvel zaprezentował oficjalny zwiastun wszystkich swoich filmów z "The Infinity Saga"

MCU obejmuje już 23 filmy, których kulminacją był superhit "Avengers: Endgame". Wszystkie produkcje zostały łącznie nazwane "The Infinity Saga", a zwiastun wszystkich filmów trafił do internetu.

Marvel zaprezentował oficjalny zwiastun wszystkich swoich filmów z "The Infinity Saga"
foto: Marvel Studios/Collection Christophel/East News

W trakcie ostatniej dekady, Marvel doczekał się największej superbohaterskiej franczyzy w historii, do której należy ponad 20 produkcji. Ich kulminacją był film "Avengers: Endgame", który zakończył całą serię 22 produkcji. Każdy z tych obrazów był kolejną cegiełką w całej serii składającej się na "The Infinity Saga", która obejmuje dotychczas stworzone 23 filmy. Cała seria mogła zakończyć się pstryknięciem palców Iron Mana, ale było to jedynie zakończenie rozdziału pewnej książki - Marvel Studios nadal dzielnie patrzy w przyszłość.

The Infinity Saga doczekała się oficjalnego zwiastuna

Zostańmy jednak chwilę przy przeszłości - w sieci pojawiła się bowiem zapowiedź boksu ze wszystkimi 23 filmami, które do tej pory Marvel Studios pokazało światu. Pierwotnie klip pojawił się na Comic-Conie w San Diego, ale nareszcie doczekaliśmy się jego premiery publicznej. Zobaczcie ładne podsumowanie dotychczasowej przygody z Marvel Cinematic Universe:

Disney+
Disney+
Przeczytaj także Disney+ - pełna oferta na start. Niemal 1000 filmów i seriali

Niestety na razie nie znamy daty premiery boxsetu z "The Infinity Saga", ani też ceny takiego zestawu. Wiemy jednak, że oprócz filmów zobaczymy również wiele niepublikowanych wcześniej zakulisowych nagrań i usuniętych scen. Na temat projektu wypowiedział się sam Kevin Feige w sesji Q&A z Empire Magazine:

"

Jeśli zrobimy wielki zestaw z "The Infinity Saga", to wrzucimy do niego... Wiecie co, zakładam, że jeżeli wydacie na to pieniądze, to i tak jesteście już fanami. I nie przekonają was do tego złe sceny z poprzednich filmów. 

Lubię się nimi dzielić. I kiedy mamy coś, co kochamy i wiemy, że zostało usunięte po prostu z przymusu i dla dobra muzyki, to cieszę się, że i tak możemy się tym w końcu podzielić. To nie jest tak, że nikt tego nigdy nie obejrzy. Są jednak takie sceny, które nie powinny ujrzeć światła dziennego. Dyskutowaliśmy jednak na temat tego, że chyba dorośliśmy do decyzji, by opublikować nasze mniej dumne momenty.  "

MCU zamyka wydany w lipcu "Spider-Man: Far From Home". Najbliższym filmem od Marvel Studios jest solowa "Black Widow" ze Scarlett Johansson w roli głównej. Premiera produkcji odbędzie się 1 maja 2020 roku.

Zobacz także: Marvel zdradził skąd wziął się pseudonim Black Widow

Tagi: News Marvel Avengers 4