04.10.2019 10:15

Masturbacja do tonących uchodźców w nowym zwiastunie filmu "Onania Club"

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "Onania Club". Kontrowersyjna produkcja twórcy "Ludzkiej stonogi" opowiada o nietypowym stowarzyszeniu kobiet.

Onania Club
foto: kadr z filmu Onania Club

Istnieją filmy, które z góry są skazane na zakaz wyświetlania w wielu krajach. Należy do nich niewątpliwie seria "Ludzka stonoga", którą do życia powołał holenderski twórca Tom Six. Niebawem odbędzie się premiera jego najnowszego, równie kontrowersyjnego filmu pod tytułem "Onania Club". Do sieci trafiła najnowsza zapowiedź nietypowej produkcji. 

"Onania Club" - nowy film twórcy "Ludzkiej stonogi"

Po raz pierwszy o "Onania Club" pisaliśmy w maju 2018 roku. Kilka miesięcy później pojawił się pierwszy szokujący teaser produkcji. Teraz fani twórczości Sixa mają okazję obejrzeć pierwszy zwiastun, w którym nie brakuje bardzo niepokojących scen. Zresztą przekonajcie się sami.

Ze zwiastuna wynika, że fabuła zostanie przedstawiona jako opowieść głównej bohaterki, która zwierzy się ze swojej traumatycznej historii. Kobieta dołączy do tytułowego klubu, do którego należą wpływowe kobiety, czerpiące satysfakcję seksualną wyłącznie z przeżywania cudzej tragedii. W zwiastunie pojawiają się między innymi uchodźcy z Syrii na pontonach, obóz dla uciekinierów z krajów dotkniętych wojną, znęcanie się nad niepełnosprawną kobietą, atak na bogu ducha winną ofiarę oraz wizyta u umierającej na raka pacjentki.

Kobiety masturbujące się nad chorą na raka, czyli nowe zdjęcia z filmu „The Onania Club”
Kobiety masturbujące się nad chorą na raka, czyli nowe zdjęcia z filmu „The Onania Club”
Przeczytaj także Kobiety masturbujące się nad chorą na raka, czyli nowe zdjęcia z filmu „The Onania Club”

Serwis Idiewire opublikował oficjalne oświadczenie Sixa na temat "Onania Club". Jak reżyser opisał swoje nowe dzieło?

"

Tematem przewodnim filmu jest "Schadenfreude" - czerpanie przyjemności z czyjegoś nieszczęścia. To społeczny komentarz na temat wciąż rosnącej poprawności politycznej w uprzywilejowanym świecie Zachodu i hipokryzji, która z niej wynika. Po części to "Seks w wielkim mieście" na sterydach, po części czysta, czarna jak smoła komedia. W filmie kobiety są ukazane jak bardzo silne, samodzielne, niezależne bohaterki. Kobiety są silne, mężczyźni są słabi, co rzadko zdarza się w innych produkcjach. "

Jak widać, Six stara się nie tylko zaszorować widza, ale przede wszystkim poruszyć ważny temat społeczny.

Onania Club
Onania Club
Przeczytaj także Masturbacja do ataku na World Trade Center w teaserze najnowszego filmu twórcy „Ludzkiej stonogi”

"Onania Club"- kiedy premiera?

W rolach głównych wystąpiły Jessica Morris, Darcy DeMoss, Deborah Twiss, Karen Strassman, Flo Lawrence oraz Ad van Kempen. Film jest gotowy, ale na razie czeka na premierę. Six będzie szukał dystrybutorów na American Film Market in Los Angeles, który odbędzie się w listopadzie 2019 roku.

naukowiec z filmu Ludzka Stonoga
naukowiec z filmu Ludzka Stonoga
Przeczytaj także Powstały świąteczne swetry inspirowane horrorem "Ludzka stonoga"

Zobacz też: Zgwałcony noworodek z „Srpskiego filmu” trafił na sprzedaż

Tagi: Zwiastuny Ludzka stonoga