Matt Damon, Christian Bale i Jon Bernthal w pierwszym zwiastunie filmu "Ford v. Ferrari"

Sergiusz Kurczuk
03.06.2019 10:37
Matt Damon, Christian Bale i Jon Bernthal w pierwszym zwiastunie filmu "Ford v. Ferrari" Fot. kadr z filmu Ford v Ferrari

Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź filmu "Ford v Ferrari" w reżyserii Jamesa Mangolda. W produkcji opartej na faktach wystąpili Matt Damon Christian Bale i Jon Bernthal.

Najnowszy tytuł Jamesa Mangolda ("Spacer po linie", "Logan") przyciągnie do kin wszystkich fanów motoryzacji. Ale nie tylko. "Ford v Ferrari" to nie tylko emocje na torze wyścigowym, ale przede wszystkim doborowa obsada. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun opartej na faktach produkcji. Jak prezentuje się zapowiedź "Ford v Ferrari"?

"Ford v Ferrari" - zwiastun filmu

Odtwórcy Batmana, Punishera i Jasona Bourne'a spotkali się na planie zdjęciowym, by powołać do życia kinowa wersję jednego z największych pojedynków w historii motoryzacji. Mowa o 24-godzinnym wyścigu, który miał miejsce Le Mans we Francji w 1966 roku. Szefowie firm Ford i Ferrari postanowili udowodnić, która z marek produkuje lepsze samochody wyścigowe. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia oraz obejrzeć emocjonujące starcie na torze.

Zwiastun zadebiutował podczas finałów NBA w niedzielę 2 czerwca 2019 roku. Historia opowie o brytyjskim kierowcy Kenie Milesie (Bale), który zostanie zrekrutowany przez projektanta Carrola Shelby'ego (Damon) pracującego dla Henry'ego Forda II (Tracy Letts). Przedsiębiorca za wszelką cenę chce zmiażdżyć swoją konkurencję. W zwiastunie pojawia się również Lee Iacocca (Bernthal) - prezes Ford Division.

Przeczytaj także

"Ford v Ferrari" - kiedy premiera?

Światowa premiera filmu została zapowiedziana na 14 listopada 2019 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy "Ford v Ferrari"  trafi do polskich kin. W pozostałych rolach zobaczymy między Caitrionę Balfeinnymi, Josha Lucasa, Noah Jupe, Ray McKinnon oraz JJ-a Feilda.

Zobacz też: David Hasselhoff chce sequela "Nieustraszonego" w stylu "Logana"

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.