13.03.2019 10:25

Matt Smith jako Charles Manson w pierwszym zwiastunie filmu "Charlie Says"

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Charlie Says", opowiadający o sekcie Charlesa Mansona. Reżyserką produkcji jest Mary Harron, która powołała do życia film "American Psycho". W roli przywódcy Rodziny wystąpił Matt Smith.

Matt Smith (Charlie Says)
foto: kadr z filmu Charlie Says

Już niedługo zobaczymy film opowiadający o sekcie Charlesa Mansona pod tytułem "Charlie Says". Reżyserkami produkcji zostały Mary Harron oraz współtwórczyni scenariusza Guinevere Turner. "Charlie Says" skupi się na trzech kobietach, które należały do Rodziny Mansona i były odpowiedzialne za sławetne morderstwo w domu Romana Polańskiego. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun historii Leslie Van Houten, Patricii Krenwinkel, Susan Atkins, Linday Kasabian oraz Karlene Faith.

"Charlie Says" - zwiastun filmu Charlesie Mansonie

W rolę przywódcy ruchu wcielił się Matt Smith, znany z takich seriali jak "Doktor Who" czy "The Crown". Jego wierne wyznawczynie zagrały Hannah Murray, Sosie Bacon („13 powodów”), Marianne Rendón, India Ennega oraz Merritt Wever. Jak aktorzy prezentują się w "Charlie Says"?

Scenariusz powstał na podstawie dwóch książek - "The Long Prison Journey of Leslie van Houten: Life Beyond The Cult" autorstwa jednej ze skazanych na karę śmierci Karlene Faith oraz kontrowersyjnej powieści Eda Sandersa z 1971 roku pod tytułem "The Family".

The Killer Clown Meets The Candy Man
The Killer Clown Meets The Candy Man
Przeczytaj także Killer Clown i Candy Man spotykają Charlesa Mansona, czyli nowy film o słynnych seryjnych mordercach

Film 20th Century Fox ma być prowokującą do myślenia nową perspektywą patrzenia na jedno z najsłynniejszych morderstw dokonanych w XX wieku.

"Charlie Says" - kiedy premiera?

Na razie nie wiemy, kiedy film "Charlie Says" trafi do Polski. Amerykański dystrybutor ogłosił, że produkcję będzie można zobaczyć za pośrednictwem serwisów VOD od 10 maja 2019 roku.

>>Zobacz też: TOP 10: Najsłynniejsi seryjni mordercy<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Roman Polański Charles Manson American Psycho The Crown Matt Smith