Matthew McConaughey wydał autobiografię. Opisał w niej śmierć ojca... podczas seksu
20.10.2020 13:45
Matthew McConaughey wydał autobiografię. Opisał w niej śmierć ojca... podczas seksu Fot. . Evan Agostini/Invision/AP/East News

Matthew McConaughey szanowany aktor, mąż i ojciec napisał autobiografię "Greenlights", w której wyjawia intymne szczegóły z życia swoich rodziców. Między innymi fakt, że jego ojciec przewidział, że umrze, uprawiając seks.

Gwiazdy i celebryci w ostatnich czasach piszą książki częściej niż zawodowi pisarze, dlatego nie jest niczym zaskakującym, że kolejny aktor dołączył do grona autorów. Zaskakujące są natomiast informacje, jakie Matthew McConaughey zawarł w swojej autobiografii "Greenlights" na temat własnych rodziców.

Przeczytaj także

Matthew McConaughey w "Greenlights": "ojciec przewidział własną śmierć"

Jak wynika z fragmentów biografii gwiazdora "Dżentelmenów" i "Detektywa", udostępnionych przez magazyn People, McConaughey wychowywał się w dość dysfunkcyjnej rodzinie, w której rodzice "czasem posuwali się do przemocy", co było "ich sposobem komunikacji". Wspomina również, że mama rozwodziła się z ojcem dwa razy i trzy razy za niego wychodziła. Aktor jest owocem trzeciego ślubu rodziców. 

McConaughey podkreśla jednocześnie, że choć jego rodzice byli uwikłani w burzliwy związek, bardzo się kochali. Ojciec aktora zmarł podczas orgazmu w 1992 roku, uprawiając seks z jego matką. Jak czytamy:

Zadzwoniła moja mama: Twój tata nie żyje. Nogi się pode mną ugięły. Nie mogłem w to uwierzyć. To był mój tata. Nikt i nic nie mogło go zabić. Poza mamą. Zawsze powtarzał mi i moim braciom: Chłopcy, kiedy odejdę, to w trakcie kochania się z Waszą mamą. I to się właśnie stało. Miał zawarł serca podczas orgazmu.

Matthew McConaughey należy do grona aktorów, którzy bardzo cenią sobie rodzinę i wartości. Tym bardziej dziwi, że postanowił umieścić w swojej autobiografii aż tak intymne szczegóły z życia swoich rodziców. 

Matthew McConaughey - autobiografia "Greenlights"

Autobiografia Matthew McConaugheya ma swoją premierę dziś, 20 października 2020 roku. W związku z pandemią koronawirusa, aktor będzie promować ją przede wszystkim podczas wirtualnych spotkań z fanami. Atrakcyjności dodaje im to, że prócz autora będą w nich uczestniczyć także jego sławni przyjaciele, m.in. Dwayne "The Rock" Johnson, Kate Hudson, Idris Elba, Reese Whiterspoon i Woody Harrelson. Aktor promuje swoją autobiografię jako "list miłosny pod adresem życia":

Póki co na polskim rynku nie wydano przekładu książki. W Polsce można ją kupić jedynie w oryginalnej wersji językowej. 

Zobacz też: Matthew McConaughey w walce z koronawirusem. Zobaczcie inspirujące wideo 

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.