Megan Fox: „Wojownicze Żółwie Ninja 2” będą dużo lepsze

Robert Skowronski
21.12.2015 13:26
|north Fot. Luis Jr-Rodrigo/The Grosby Group/East News

Czwórka znających wschodnie sztuki walki zmutowanych gadów w ujęciu Jonathana Liebesmana nie odniosła większego sukcesu artystycznego. Przy kontynuacji już kto inny stanie za kamerą, a zdaniem Megan Fox, „dwójka” będzie dużo bardziej udanym dziełem.

Krytyka w przeważającej części głosów nie była zbyt przychylna wobec pierwszej części odświeżonej wersji przygód „Wojowniczych Żółwi Ninja”, której producentem był Michael Bay. Jednak i tak zdołała ona zarobić ok. 485 milionów dolarów.

Z tego też względu postanowiono o realizacji planu nakręcenia kolejnej odsłony, której premiera jest zaplanowana na 1 czerwca 2016 roku - nadano jej podtytuł „Wyjście z cienia”. Młodzi widzowie z pewnością czekają na prezent, który dostaną na Dzień Dziecka od Dave'a Greena, reżysera drugiej części. Czy będzie to bubel czy jednak miła niespodzianka?

Megan Fox, wcielająca się w rolę April O'Neil, jest nastawiona optymistycznie do tego projektu. W materiale z kulis kręcenia filmu aktorka podkreśliła, że kluczową rolę w tym przypadku odgrywa zmiana na stołku reżysera:

Wynajęty został twórca, który jest wielkim fanem „Wojowniczych Żółwi Ninja”, postawiono też duży nacisk na to, aby obraz został utrzymany w komediowym tonie. To nie Żółwie w Gotham - to niewłaściwy sposób podejścia do tematu.

Zobaczcie cały film z powstawania nowej części Żółwi, w którym do głosu dochodzi także Stephen Amell wcielający się w noszącego hokejową maskę Caseya Jonesa:

W obsadzie filmu, oprócz Megan Fox, znaleźli się też Will Arnett, William Fichtner, Tyler Perry, Gary Anthony Williams, Brittany Ishibashi, Stepen Amell i Brian Tee. W rolach tytułowych Żółwi ponownie zobaczymy Alana Ritchsona, Jeremy'ego Howarda, Pete'a Ploszeka i Noela Fishera.

Na ekranie pojawią się też nowi rywale zmutowanych miłośników pizzy, czyli Bebop i Rocksteady, a także Baxter Stockman, którego gra Tyler Perry, oraz Shredder (Brian Tee). Sprzymierzeńcem Żółwi będzie za to wspomniany wcześniej Casey Jones - o swojej postaci opowiedział Stephen Amell:

To nie będzie Casey Jones waszych rodziców ani Casey Jones, jakiego pamiętacie z młodości. To dlatego, że tym razem spotykamy go na innym etapie rozwoju. To nie jest ta postać, którą pokochali fani. To normalny facet z pracą, który mieszka w Nowym Jorku i kocha hokeja.

Zobaczcie zwiastun produkcji Dave'a Greena od Paramount Pictures:

Myślicie, że Megan Fox może mieć rację?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.