01.04.2020 12:22

Meghan Markle pod ostrzałem krytyki. "Elephant" zbiera niepochlebne recenzje

Meghan Markle powróciła do przemysłu filmowego. Pierwsza produkcja z jej udziałem zbiera jednak bardzo nieprzychylne opinie. Krytycy winią udział księżnej Sussex.

Foto: i-Images/ Pool/i-images/East News/ zdjęcie poglądowe
Foto: i-Images/ Pool/i-images/East News/ zdjęcie poglądowe

"Elephant" to film dokumentalny traktujący o losach słonicy Shani i jej synka. Narratorką produkcji została Meghan Markle, dla której był to wielki powrót na łono przemysłu filmowego. Niestety, Ci którzy film już widzieli, nie są nim zachwyceni. Udział księżnej Sussex okazał się porażką?

"Elephant" - film z udziałem Meghan Markle zbiera niepochlebne recenzje

Premiera filmu "Elephant" zbliża się wielkimi krokami. Kilku szczęśliwców ma już jednak seans za sobą i podzieliło się swoją opinią. Ta, niestety, nie jest zbyt przychylna. Krytyka dotyczy głównie roli Meghan Markle, która jako narrator miała wypaść "ckliwie", "nienaturalnie" i "tandetnie". Pojawiły się też głosy, że w wielu momentach jej występ był "nadgorliwy", "znacznie przedramatyzowany" i "kompletnie niedostosowany do tego, co dzieje się na ekranie". Znaleźli się jednak tacy, którzy głos księżnej Sussex uznali za całkiem uroczy.

Tomasz Karolak
Tomasz Karolak
Przeczytaj także Węże 2020 rozdane. Znamy najgorsze polskie filmy roku

Za film odpowiadają twórcy dokumentu "Planeta Ziemia" - Alastair Fothergill, Mark Linfield oraz Vanessa Berlowitz. "Elephant" ukaże się na platformie Disney + w piątek 3 kwietnia 2020 roku.

Zobacz też: 10 najciekawszych filmów, które obejrzysz w kwietniu online 

Tagi: Film News filmy dokumentalne