05.04.2016 11:39

Mel Gibson jest „krwawym ojcem”

Już od dłuższego czasu nie mieliśmy okazji oglądać Mela Gibsona na ekranie. Powróci on jednak w filmie „Blood Father”. Zobaczcie zwiastun dzieła.

Mel Gibson jest „krwawym ojcem”
foto: kadr z wideo

Aktor co prawda pojawił się w 2015 w „Niezniszczalnych 3”, zaś w 2014 w „Maczeta zabija”, ale były to role drugoplanowe. Ostatnie dzieło, którego Mel Gibson był twarzą, to „Dorwać gringo” z 2013. Wkrótce to się zmieni wraz z premierą filmu w reżyserii Jeana-François Richeta na podstawie scenariusza autorstwa Petera Craiga i Andrei Berloff.

Obraz, którego data wejścia do brytyjskich i australijskich kin została ustalona na 25 sierpnia 2016, opowiada o byłym więźniu, obecnie tatuażyście, który poszukuje swojej córki mającej na pieńku z handlarzami narkotyków. Udostępniony został zarys fabuły „Blood Father”:

"

Osiemnastoletnia Lydia ucieka, po tym jak jej chłopak będący narkotykowym bossem wrabia ją w kradzież fortuny należącej do kartelu. Dziewczyna ma tylko jednego sprzymierzeńca na całym świecie - swojego ojca, Johna Linka, który w przeszłości nie wylewał za kołnierz, brał narkotyki, jest motocyklistą i byłym skazańcem. Teraz jest skupiony na ochronie córki. Po raz pierwszy w życiu ma okazję zrobić coś we właściwy sposób. "

Zobaczcie zwiastun filmu „Blood Father”:

Jak widać po zwiastunie Mel Gibson musiał zatęsknić za jazdą na motorze po pustynnych terenach zwłaszcza, gdy w ostatniej odsłonie „Mad Maxa” tytułową rolę dostał Tom Hardy.

W „Blood Father” zobaczymy też na ekranie Williama H. Macy'ego, Diego Lunę, Erin Moriarty, Elisabeth Röhm oraz Michaela Parksa. Reżyser był wcześniej odpowiedzialny za takie filmy, jak m.in.: „Atak na posterunek” (remake dzieła Johna Carpentera z 1976 roku) czy „Wroga publicznego numer jeden”.

Jak Wam się podoba zwiastun filmu „Blood Father”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Mel Gibson