Mel Gibson jest „krwawym ojcem”

Robert Skowronski
05.04.2016 11:39
Mel Gibson jest „krwawym ojcem” Fot. kadr z wideo

Już od dłuższego czasu nie mieliśmy okazji oglądać Mela Gibsona na ekranie. Powróci on jednak w filmie „Blood Father”. Zobaczcie zwiastun dzieła.

Aktor co prawda pojawił się w 2015 w „Niezniszczalnych 3”, zaś w 2014 w „Maczeta zabija”, ale były to role drugoplanowe. Ostatnie dzieło, którego Mel Gibson był twarzą, to „Dorwać gringo” z 2013. Wkrótce to się zmieni wraz z premierą filmu w reżyserii Jeana-François Richeta na podstawie scenariusza autorstwa Petera Craiga i Andrei Berloff.

Obraz, którego data wejścia do brytyjskich i australijskich kin została ustalona na 25 sierpnia 2016, opowiada o byłym więźniu, obecnie tatuażyście, który poszukuje swojej córki mającej na pieńku z handlarzami narkotyków. Udostępniony został zarys fabuły „Blood Father”:

Osiemnastoletnia Lydia ucieka, po tym jak jej chłopak będący narkotykowym bossem wrabia ją w kradzież fortuny należącej do kartelu. Dziewczyna ma tylko jednego sprzymierzeńca na całym świecie - swojego ojca, Johna Linka, który w przeszłości nie wylewał za kołnierz, brał narkotyki, jest motocyklistą i byłym skazańcem. Teraz jest skupiony na ochronie córki. Po raz pierwszy w życiu ma okazję zrobić coś we właściwy sposób.

Zobaczcie zwiastun filmu „Blood Father”:

Jak widać po zwiastunie Mel Gibson musiał zatęsknić za jazdą na motorze po pustynnych terenach zwłaszcza, gdy w ostatniej odsłonie „Mad Maxa” tytułową rolę dostał Tom Hardy.

W „Blood Father” zobaczymy też na ekranie Williama H. Macy'ego, Diego Lunę, Erin Moriarty, Elisabeth Röhm oraz Michaela Parksa. Reżyser był wcześniej odpowiedzialny za takie filmy, jak m.in.: „Atak na posterunek” (remake dzieła Johna Carpentera z 1976 roku) czy „Wroga publicznego numer jeden”.

Jak Wam się podoba zwiastun filmu „Blood Father”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.