21.09.2018 14:32

Chris Hemsworth i Tessa Thompson na planie spin-offu „Men in Black” [FOTO i WIDEO]

W sieci pojawiły się pierwsze materiały wideo z planu spin-offu „Men in Black” oraz zdjęcie, na którym możemy podziwiać nowy duet w czerni – Chrisa Hemswortha i Tessę Thompson.

Chris Hemsworth Tessa Thompson
foto: MARVEL STUDIOS/WALT DISNEY PICTURES / Album/EAST NEWS

Pierwsze fotografie zrobione ukradkiem na planie spin-offu „Men in Black” pojawiły się co prawda już w lipcu 2018 za sprawą portalu Just Jared, jednak były to tylko zdjęcia Chrisa Hemswortha. Dopiero teraz możemy przyjrzeć się duetowi znanemu z filmu „Thor: Ragnarok” w pełnej krasie. Jak Chris Hemsworth i Tessa Thompson prezentują się jako przedstawiciele organizacji Men in Black?

„Men in Black” – zdjęcie i wideo z planu

Tym razem nikt nie musiał podpatrywać aktorów podczas pracy, ponieważ nowe materiały udostępnił sam Chris Hemsworth. Pierwszy to wspólne selfie z partnerującą mu aktorką, drugie – krótka wideo relacja z planu.

„Men in Black” z Chrisem Hemsworthem i Tessą Thompson - kiedy premiera?

Chris Hemsworth i Tessa Thompson w nowym filmie zastąpią pierwotny duet z „Men in Black”, w który wcielali się Will Smith i Tommy Lee Jones. Nie będą jednak nowymi wcieleniami agentów J. i K., lecz zupełnie innymi postaciami (bohater Hemswortha prawdopodobnie będzie nosił pseudonim Agent H.).

Prócz duetu nich w nowej odsłonie „Men in Black” wystąpią także: Liam Neeson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall oraz bliźnięta Laurent Nicolas Bourgeois i Larry Nicolas Bourgeois. Do swojej roli w serii powróci także Emma Thompson.

Reżyserem produkcji jest F. Gary Gray („Włoska robota”, „Szybcy i wściekli 8”). Scenariusz napisali Matt Holloway i Art Marcum, którzy odpowiadają za tekst „Iron Mana”. Za produkcję, podobnie jak w przypadku poprzednich części, odpowiadają Walter F. Parkers i Laurie MacDonald oraz Steven Spielberg w roli producenta wykonawczego. Premiera nowego „Men in Black” planowana jest na czerwiec 2019.

Natalia Hluzow
Tagi: News Chris Hemsworth Men in Black Tessa Thompson