Thor zostanie facetem w czerni? Chris Hemsworth przymierza się do roli w spin-offie „Men in Black”

Natalia Hluzow
01.03.2018 12:51
Thor zostanie facetem w czerni? Chris Hemsworth przymierza się do roli w spin-offie „Men in Black” Fot. TARA ZIEMBA/AFP/EAST NEWS

Wszystko wskazuje na to, że po opuszczeniu Asgardu i rozstaniu z resztą Avengersów, Chris Hemsworth nadal będzie bronił Ziemi przed dziwnymi przybyszami z kosmosu. Filmowy Thor jest w trakcie rozmów z wytwórnią Sony Pictures, która chce obsadzić go w spin-offie „Facetów w czerni”.

W październiku 2017 roku świat obiegła wieść, że „Faceci w czerni” powrócą po raz czwarty, jednak na ekranie nie zobaczymy już słynnej pary agentów w wykonaniu Tommy’ego Lee Jonesa i Willa Smitha. Wtedy zdementowano też plotki o połączeniu „Men in Black” z „21 Jump Street” i ogłoszono, że kolejna odsłona serii będzie spin-offem poszerzającym świat stworzony w 1997 roku, w którym twórcy zaprezentują widzom zupełnie nowych agentów. Dziś (1 marca 2018 roku) dowiedzieliśmy się, kto prawdopodobnie wcieli się w jednego z nich. I jest to bardzo pozytywna wiadomość.

Chris Hemsworth w spin-offie „Facetów w czerni”?

Jak poinformował magazyn The Hollywood Reporter, Chris Hemsworth jest aktualnie w trakcie negocjacji z wytwórnią. Znany przede wszystkim z roli Thora w filmach Marvela, swoim talentem komediowym popisał się już w niejednej produkcji – m.in. w żeńskiej wersji „Ghostbusters”, w kampanii promującej turystykę w Australii oraz w ostatniej odsłonie przygód boga piorunów pt. „Thor: Ragnarok”, gdzie łączył wizerunek silnego bohatera z jego parodią, co doskonale wpisuje się w klimat „Men in Black”.

Biorąc pod uwagę wspomniane role, Hemsworth wydaje się być wręcz stworzony do roli agenta ścigającego dziwacznych kosmitów w komedii sci-fi w przeciwieństwie do Agenta 007, o którego był ostatnio wypytywany. Dlatego też, choć nic nie jest jeszcze przesądzone, liczymy, że aktor i wytwórnia dojdą do porozumienia i to właśnie Hemsworth stanie się jednym z facetów w czerni w nadchodzącym spin-offie.

Spin-off „Men in Black” ma już reżysera

Poza informacją o negocjacjach z Hemsworthem, pojawiła się jeszcze inna ważna wieść dotycząca nowego filmu o tajnych agentach tropiących UFO. Sony ogłosiło, że za kamerą ma stanąć F. Gary Gray, który reżyserował m.in. „Włoską robotę” oraz „Szybkich i wściekłych 8”. Scenariusz napiszą Matt Holloway i Art Marcum, odpowiedzialni wcześniej za scenariusz „Iron Mana”. Producentem wykonawczym zostanie ponownie Steven Spielberg. Według nieoficjalnych informacji, w rolach agentów białemu mężczyźnie (Hemsworth) ma partnerować kobieta o innym kolorze skóry oraz starszy mężczyzna. Premiera filmu została wstępnie zaplanowana na 14 czerwca 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.