25.07.2018 14:06

Gwiazda „Men in Black” powróci w spin-offie serii

Emma Thompson, która w „Men in Black 3” wcielała się w postać Agentki O, pojawi się w nowej odsłonie serii u boku Chrisa Hemswortha i Tessy Thompson.

Men in Black
foto: kadr z filmu "Men in Black 3"

Słynna brytyjska aktorka, znana m.in. z „Harry’ego Pottera” i „To właśnie miłość”, w 2012 roku pojawiła się u boku facetów w czerni jako szefowa organizacji Men in Black, Agentka O. Jak donosi portal The Hollywood Reporter, Emma Thompson powróci w tej samej roli w spin-offie serii, stając się tym samym pierwszą gwiazdą łączącą nową produkcję z Chrisem Hemsworthem w roli głównej ze słynną serią z lat 1997-2012.

Emma Thompson

„Men in Black”: Emma Thompson powróci jako Agentka O

Nie wiadomo, czy Thompson będzie jedyną aktorką z oryginalnej serii, która pojawi się w spin-offie. Od początku zapowiadano jednak, że w nowym „Men in Black” nie powrócą agenci J i K, w których wcielali się Will Smith i Tommy Lee Jones. Zamiast nich, w spin-offie zobaczymy agentów z brytyjskiego oddziału, w których wcielą się Chris Hemsworth i Tessa Thompson. Ich bezpośrednim przełożonym będzie postać grana przez Liama Neesona. W obsadzie znaleźli się również Kumajl Nanjiani, Les Twins i Rafe Spall. Ostatni z wymienionych aktorów ma zagrać czarny charakter. W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z planu produkcji. 

„Men in Black” z Chrisem Hemsworthem – kiedy premiera?

Za reżyserię spin-offu „Men in Black” odpowiada F. Gary Gray, twórca „Włoskiej roboty” i „Szybkich i wściekłych 8”. Autorami scenariusza są Matt Holloway i Art Marcum. Wśród producentów, podobnie jak w przypadku oryginalnej serii, znalazł się Steven Spielberg. Premiera nowej odsłony „Men in Black” zaplanowana jest na czerwiec 2019.

Natalia Hluzow
Tagi: News Men in Black Emma Thompson