„Men in Black”: Liam Neeson dołączy do Chrisa Hemswortha i Tessy Thompson

Natalia Hluzow
23.05.2018 12:32
„Men in Black”: Liam Neeson dołączy do Chrisa Hemswortha i Tessy Thompson Fot. TARA ZIEMBA/AFP/EAST NEWS; Michael Timm/face to face/REPORTER/EAST NEWS; BFA/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Tajna organizacja „Men in Black” wzbogaci się o kolejnego agenta. Do obsady spin-offu „Facetów w czerni” dołączy Liam Neeson.

Wytwórnia Sony od dłuższego czasu planuje powrót „Men in Black” na ekrany. Premierę nowego filmu zapowiedziano na 2019 rok. Nie będzie to jednak kontynuacja opowieści o agentach J i K, lecz spin-off serii, w którym w główne role wcielą się Chris Hemsworth i Tessa Thompson. Jak wynika z najświeższych informacji, do duetu znanego z filmu „Thor: Ragnarok” dołączy Liam Neeson.

Liam Neeson szefem Men in Black

Aktor znany m.in. z „Listy Schindlera”, „Uprowadzonej” czy filmu „Batman: Początek” jest na etapie negocjacji z wytwórnią. W nowej wersji „Facetów w czerni” ma wcielić się w szefa brytyjskiego oddziału Men in Black. Właśnie tam, w Londynie, ma rozpocząć się akcja spin-offu.

Szczegóły dotyczące postaci granych przez Hemswortha i Thompson nie są jeszcze znane. Wiadomo jedynie, że nie będą oni nowymi wcieleniami agentów granych przez Willa Smitha i Tommy’ego Lee Jonesa, lecz zupełnie nowymi bohaterami zamieszkującymi to samo co J i K uniwersum. Zmian należy spodziewać się także w kwestii polskiego tytułu, ponieważ o ile oryginalny „Men in Black” odnosi się do nazwy organizacji tropiącej międzygalaktycznych przestępców, o tyle „Faceci w czerni” nie pasują raczej do nowych głównych bohaterów.

„Men in Black” – twórcy spin-offu

Film wyreżyseruje F. Gary Gray, który ma na swoim koncie m.in. „Włoską robotę” i „Szybkich i wściekłych 8”. Za scenariusz odpowiedzialni są Matt Holloway i Art Marcum, którzy zaadaptowali na ekran pierwszego „Iron Mana”. 

Walter F. Parkers i Laurie MacDonald zajmą się produkcją, podobnie jak w przypadku poprzednich części, zaś Steven Spielberg ponownie zostanie producentem wykonawczym. 

Premiera filmu ma odbyć się między 17 maja a 14 czerwca 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.