15.10.2019 14:30

Meryl Streep, Nicole Kidman i Ariana Grande w musicalu Netfliksa. O czym opowie "The Prom"?

Platforma Netflix szykuje filmową wersję popularnego musicalu. W obsadzie znalazły się same gwiazdy.

Foto: Rex Features/East News
Foto: Rex Features/East News

Netflix nie zwalnia tempa. Już wkrótce odbędzie się premiera filmu "Pralnia" z iście gwiazdorską obsadą, a tymczasem pojawiła się informacja o nowej, wielkiej produkcji platformy. O czym opowie "The Prom" z Meryl Streep i Nicole Kidman w rolach głównych?

Meryl Streep, Nicole Kidman i Ariana Grande w obsadzie "The Prom"

"The Prom" będzie filmową wersją popularnego musicalu, który zadebiutował w 2016 roku i zdobył kilka ważnych nagród, w tym za najlepszy musical. Główne role w filmie zagrają Meryl Streep, Nicole Kidman, Kerry Washington, James Corden, Andrew Rannells, Keegan-Michael KeyAwkwafina i popowa piosenkarka Ariana Grande.

"The Prom" - fabuła

Musical "The Prom" opowiada historię Dee Dee Allen (Meryl Streep), Barry'ego Glickmana (James Corden), Angie Dickinson (Nicole Kidman) i Trenta Olivera (Andrew Rannells) - czterech zapomnianych gwiazdach Broadwayu, które szukając sposobu na powrót na scenę, lądują w konserwatywnym miasteczku Edgewater. Spotykają tam piękną licealistkę imieniem Alyssa (Ariana Grande) , która nie wybiera się na bal maturalny, ponieważ nie może jej towarzyszyć jej dziewczyna. Bohaterowie postanawiają pomóc dziewczynie.

Batman
Batman
Przeczytaj także "The Batman" - wiemy, kto zagra Catwoman w filmie z Robertem Pattinsonem

"The Prom" - kiedy premiera?

Za powstanie filmu "The Prom" odpowie Ryan Murphy. To właśnie jemu zawdzięczamy seriale "American Horror Story", "Scream Queens" i "Glee". Data premiery nie jest na obecną chwilę znana, jednak zgodnie z przewidywaniami portalu "Deadline", nastąpi ona w 2020 roku.

Zobacz też: Znamy datę premiety nowego filmu z Ryanem Reynoldsem. Kiedy obejrzymy "Six Underground" na Netfliksie?

Tagi: Film News Netflix Nicole Kidman