Meryl Streep, Nicole Kidman i Ariana Grande w musicalu Netfliksa. O czym opowie "The Prom"?

15.10.2019 14:30
Meryl Streep, Nicole Kidman i Ariana Grande w musicalu Netfliksa. O czym opowie "The Prom"? Fot. Rex Features/East News

Platforma Netflix szykuje filmową wersję popularnego musicalu. W obsadzie znalazły się same gwiazdy.

Netflix nie zwalnia tempa. Już wkrótce odbędzie się premiera filmu "Pralnia" z iście gwiazdorską obsadą, a tymczasem pojawiła się informacja o nowej, wielkiej produkcji platformy. O czym opowie "The Prom" z Meryl Streep i Nicole Kidman w rolach głównych?

Meryl Streep, Nicole Kidman i Ariana Grande w obsadzie "The Prom"

"The Prom" będzie filmową wersją popularnego musicalu, który zadebiutował w 2016 roku i zdobył kilka ważnych nagród, w tym za najlepszy musical. Główne role w filmie zagrają Meryl Streep, Nicole Kidman, Kerry Washington, James Corden, Andrew Rannells, Keegan-Michael KeyAwkwafina i popowa piosenkarka Ariana Grande.

"The Prom" - fabuła

Musical "The Prom" opowiada historię Dee Dee Allen (Meryl Streep), Barry'ego Glickmana (James Corden), Angie Dickinson (Nicole Kidman) i Trenta Olivera (Andrew Rannells) - czterech zapomnianych gwiazdach Broadwayu, które szukając sposobu na powrót na scenę, lądują w konserwatywnym miasteczku Edgewater. Spotykają tam piękną licealistkę imieniem Alyssa (Ariana Grande) , która nie wybiera się na bal maturalny, ponieważ nie może jej towarzyszyć jej dziewczyna. Bohaterowie postanawiają pomóc dziewczynie.

Przeczytaj także

"The Prom" - kiedy premiera?

Za powstanie filmu "The Prom" odpowie Ryan Murphy. To właśnie jemu zawdzięczamy seriale "American Horror Story", "Scream Queens" i "Glee". Data premiery nie jest na obecną chwilę znana, jednak zgodnie z przewidywaniami portalu "Deadline", nastąpi ona w 2020 roku.

Zobacz też: Znamy datę premiety nowego filmu z Ryanem Reynoldsem. Kiedy obejrzymy "Six Underground" na Netfliksie?

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.