Mężczyzna przebrany za Chucky'ego terroryzował mieszkańców Nowego Jorku [WIDEO]

29.01.2021 15:01
Mężczyzna przebrany za Chucky'ego terroryzował mieszkańców Nowego Jorku [WIDEO] Fot. ROGUE PICTURES / Album/EAST NEWS

Nawet pandemia nie powstrzymuje fanów przed dokonywaniem absurdalnych czynów - w nowojorskim metrze zaczęła grasować Laleczka Chucky.

Laleczka Chucky terroryzuje mieszkańców Nowego Jorku

W sieci niedawno zaczęły się pojawiać nagrania z Nowego Jorku, które przedstawiają mężczyznę przebranego za Chucky'ego z serii filmów "Laleczka". W różnych wideo widać różne rzeczy - w jednym osoba próbuje ukraść torebkę pewnej kobiecie, w innym zaś kobieta zaczyna przed nim uciekać. Mężczyzna zostaje natomiast złapany przez przechodnia, który zdejmuje mu maskę z twarzy.

Polecamy

Filmiki z udziałem "Chucky'ego" spotkały się z różnym przyjęciem - niektórzy zastanawiają się, co jest nie tak z publicznym transportem w Nowym Jorku, inni zaś krytykują apatię i kompletny brak uwagi ze strony przechodniów i innych pasażerów. Cóż, może w Nowym Jorku ludzie są po prostu do takich absurdalnych scen przyzwyczajeni.

Poniżej kilka przykładów:

Polecamy

Cytując kobietę zaatakowaną przez "Chucky'ego":

Co się k*rwa dzieje w tym pociągu?

Kobieta z Nowego Jorku

Seria "Laleczka" w 2019 roku doczekała się nowej filmowej odsłony. W produkcji jest natomiast serial o morderczym Chuckym, który stworzy Don Mancini na potrzeby stacji SyFy.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.