Michael B. Jordan na pewno nie będzie Supermanem. Pojawiły się nowe informacje

27.11.2019 12:08
Michael B. Jordan na pewno nie będzie Supermanem. Pojawiły się nowe informacje Fot. kadr z filmu "Black Panther"/Disney

Plotki na temat angażu Jordana do roli Supermana krążyły po sieci od dawna, ale teraz dowiedzieliśmy się, jak wyglądały negocjacje dot. potencjalnego występu gwiazdora w filmie DC.

O roli Supermana w uniwersum DC mówiło się dość sporo po debiucie filmu "Liga Sprawiedliwości". Warner Bros. wciąż nie jest pewnie przyszłości bohatera, a konkretnie tego, czy Henry Cavill wciąż powinien przywdziewać strój i pelerynę herosa. Chociaż sam zainteresowany utrzymuje, że kostium Człowieka ze stali wciąż wisi w jego szafie, to wygląda na to, że twórcy filmów DC rozmawiali z innymi aktorami na temat alternatywnych wersji superbohatera. 

Superman - Michael B. Jordan na pewno nie zagra herosa

Jak podaje serwis Variety, Michael B. Jordan faktycznie rozmawiał z włodarzami Warner Bros. na temat nowej wersji Supermana. Negocjacje miały się odbyć na początku 2019 roku. Według portalu, aktor nie przyjął jednak ich propozycji, a to dlatego, że ma zbyt napięty harmonogram. Zwłaszcza, że prace nad filmem znajdują się w bardzo wczesnej fazie. Projekt wciąż nie ma reżysera i scenarzysty, co nie spodobało się Jordanowi.

Przeczytaj także

Co ciekawe, reporterzy Variety twierdzą, że nowy film o Supermanie trafi do kina dopiero po 2023 roku. Warto zaznaczyć, że Cavill wciąż znajduje się w planach DC i Warner Bros., ale jest raczej określony jako "plan zapasowy", gdy faktycznie nie znajdą do roli nowego aktora. 

Zobacz także: Czy Michael B. Jordan zastąpi Henry'ego Cavilla w roli Supermana?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.